Přejít na obsah

Cukání motoru Superb II 103 kW 2.0 TDI‎


vesely.m

Doporučené příspěvky

213tis,no ja bych to zmeril za studena ale nevim kde presne ve vagu,kdyz me navedete na co presne kliknout tak neni  problem :D toto me napichl kamos co sem dnes u nej byl ale nesledoval kde presne to je

koukni na to moje video, jestli ten zvuk v 0:42 je to samé cvakání, co popisuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak v servisu nic nenašli, tak jsem tam byl dnes ráno, abych se projel s mechanikem. Bohužel díky tomu sajrajtu na silnici nebylo poznat vůbec nic a auto zaparkovali pod kopcem do dílny, ale popředu, takže ani to (ne) couvání nešlo zkusit. Mechanik akorát říkal, že se mu DSG zdá za studena "takové jalové", ale prý tam nic nenašli. Auto mám nazpátek, mám když tak přijet znovu a nebo tam auto na 14 nechat, aby mohli poslat vstřiky na kontrolu do Soběslavi. Takže nadšením skáču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš stejně vstřiky jako Já tak tady doporučuji tohoto prodejce. Kupoval jsem u něj dva a byly opravdu nové. Ještě je testovali na stolici a byli na jedničku. Sice jsem je mel za 3.500,- teď už je má za 3.800,- ale furt je to dobra cena. Lepší než 14tis ve Škodovce.

http://auto.bazos.cz/inzerat/55397597/Vstrik-03L130277JQvstrikovac-20TDI-100103125-kwNovy.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš stejně vstřiky jako Já tak tady doporučuji tohoto prodejce. Kupoval jsem u něj dva a byly opravdu nové. Ještě je testovali na stolici a byli na jedničku. Sice jsem je mel za 3.500,- teď už je má za 3.800,- ale furt je to dobra cena. Lepší než 14tis ve Škodovce.

http://auto.bazos.cz/inzerat/55397597/Vstrik-03L130277JQvstrikovac-20TDI-100103125-kwNovy.php

diky za odkaz ale asi ted pujdu cestou ze vymenim vsechny,dam starsi zdrave asi,nevim jestli je dobre udelat jenom jeden,vymenit bych si je chtel vymenit sam nic by na to nemelo byt,nebo je tam nejaky zakopany pes,na co si dat pozor?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ty mam aj srouby sem objednal,ale tu podlozku co ztahuje vstriky me nenapadlo,zas si myslim ze nemuze byt spatna,zitra nebo v sobotu ho vymenim a jestli me libero nebo nekdo jeste rekne ten utahovaci moment tak to bude supr,jeste jedno zjisteni mam ze uz me to necuka ted dva dny vubec,zmenil jsem cerpacku :D ale vstrik cvrlika porad

Editováno: , autor: foxdivemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel jsem je neobjednal,uz mam vymeneno a dle hodnot co ukazala diagnotika nic moc asi,uvidim az s tim pojezdim vic jestli bude za studena trepkis :D jinak docela dobra prace,momentak jsem si pujcil a udelal presne jak ma byt,nic jsem neulomil,nikde nic netece,akorat jsem asi mel zalit vstriky naftou,trvalo nez o chytlo :(

Editováno: , autor: foxdivemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Cukání motoru Superb II 103 kW 2.0 TDI‎

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...