Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

|Ví někdo jestli Nexus ukazuje aktuální čas na dispelji, případně jak ho tam dát? Stream ho měl a to mě docela štve, nebo sice mě moc ne a moji druhou polovičku ano, už jen to že neumí ukazovat parkováky a topení mě stve, ale toto je věc kterou čekám i od kazeťáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

jsem kluk šikovnej. Vložil jsem tam zásuvku na USB, 3,5 JACK a paměťovku. Přikoupil jsem flashku 16 GB a je vyřešeno.

Už to běhá, jako měnič.

Problém s navi je možná taky vyřešenej. Prohnal jsem tam čistící CD a pobralo to původní. Jsem zvědavej, jestli to nějakou chvilku vydrží. Rozebírat a čistit mechaniku se mi opravdu nechce.

Díky všem za rady.

post-72222-0-76040400-1325106002_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dnes jsem narazil na problém s mojí navi. Roky mi bezchybně funkuje (pominu-li, že párkrát zamrzla). Dnes ovšem za jízdy zamrzla definitivně. Po chvilce mrazu zčernala a napsala: "nenalezena žádná navigační jednotka". Nepomohlo vypnout zapnout (zřejmě nejede na woknech) nepomohlo nechat přes hodinu auto stát zamčené, nepomohlo nic. Když vyndám CD, napíše: chybí navigační CD. Když CD zandám (originál), napíše již zmíněnou hlášku o nenalezené navigační jednotce. Co teď? Najde se machr, co mi poradí? Nerad bych se s navi rozloučil. Už jsem si na ni zvykl a navíc ta neochota zlodějů ji krást, to je fajn..

Prosím poraďte!

Díky

Zahrádka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...