Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

jednou z nejdůležitějších podmínek ale je, aby to do O II zapadlo tak jak má a spolupracovalo s maxidotem tak jak má a bylo to prostě všechno ready.. "tak jak má"---

přehrání MP3 je samozřejmostí, DVD filmy, navigace nemusí být nutností, ale když už, tak by i to umět mělo... ten TRINAX bude asi fak nejlepší volba..., nevim no, těžko říct..., uvidíme s čím kdo v blízké budoucnosti ještě přijde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... No, když nad tim teď tak přemýšlím, ta navigace je v dnešní době při cestování fakt komfort..., doteď jsem nad tímhle uvažoval spíš tak, že chci aby to umělo takový praktický věci jako přehrávat DVD filmy, MP3 atd.., ale jak říkám, ta navigace bude taky důležitá...

No nejlepší by bylo sehnat zařízení které splní všechno to výše popsané, sedne tak jak má do středového panelu O II a bude spolupracovat s maxidotem...

Tohle všechno snad údajně splní ten TRINAX, je tak?? Jen mě trochu udivilo když jsem si o tom sháněl informace, že neumožňuje přehrávání DVD filmů za jízdy.., ale jen když auto stojí.., což je tak trochu na piku.., tak doufám, že to lze nějak obejít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... No, když nad tim teď tak přemýšlím, ta navigace je v dnešní době při cestování fakt komfort..., doteď jsem nad tímhle uvažoval spíš tak, že chci aby to umělo takový praktický věci jako přehrávat DVD filmy, MP3 atd.., ale jak říkám, ta navigace bude taky důležitá...

No nejlepší by bylo sehnat zařízení které splní všechno to výše popsané, sedne tak jak má do středového panelu O II a bude spolupracovat s maxidotem...

Tohle všechno snad údajně splní ten TRINAX, je tak?? Jen mě trochu udivilo když jsem si o tom sháněl informace, že neumožňuje přehrávání DVD filmů za jízdy.., ale jen když auto stojí.., což je tak trochu na piku.., tak doufám, že to lze nějak obejít..

Ano lze zakoupit odblok obrazu,napojíš ho mezi can a je to vyřešený :palec2: Já to mám

a je to OK. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PATA27: máš to, jo? A jsi teda spokojenej? Dá se na to dívat i ze sedadla spolujezdce? Nemusí být člověk přímo proti tomu, vzadu na středu mezi sedačkama, ne?

Splňuje to teda všechny Tvoje požadavky, nebo ti na tom něco chybí?

Co jsi za to dal? Kupoval jsi TRINAX úplně nový?

Díky, měj se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PATA27: máš to, jo? A jsi teda spokojenej? Dá se na to dívat i ze sedadla spolujezdce? Nemusí být člověk přímo proti tomu, vzadu na středu mezi sedačkama, ne?

Splňuje to teda všechny Tvoje požadavky, nebo ti na tom něco chybí?

Co jsi za to dal? Kupoval jsi TRINAX úplně nový?

Díky, měj se..

Já mán nexuse +DVD+LCD opěrky+kamera-podívej se do OII-Moje rudá sonja&multimédia

Hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nejsem MBčkář takže ty jejich příplatkové výbavy až tak moc neznám. Přes to mi to nedá. Nedávno jsem měl pod rukama příplatkovou záležitost navigaci DX se soundsystémem v Superbu. Můj osobní a velmi subjektivní verdikt je, že zvuk za tyhle prachy (cca 84.000,-) je naprostá katastrofa. Při naprostém ztlumení tohoto přístroje z repráků stejně něco lezlo a po několikerém ověření jsem došel k závěru, že se jedná o konstrukční zmršeninu. Dlužno dodat, že byl použit dost slušný externí zesilovač a že byl právě kvůli tomu úkazu několikrát měněn za různé lavnější i dražší typy. Odtud přesvědčení, že jde o chybu v konstrukci. Vybavení mapami bylo naprosto směšné. Za tuhle cenu by mě zařízení mělo nosit v nosítkách a cestou i krmit, napájet a číst mi pohádky.

Zkuste se podívat co za menší prachy umí třeba tohle:

http://www.basys.cz/produkty/pioneer/satel...otky/avic-hd3bt

nebo za polovinu tohle:

http://www.basys.cz/produkty/pioneer/satel...ednotky/avic-d3

Vyvložkovat palubku vždycky jde maxidot bych kvůli tomu všemu dost snadno obrečel. Ty škodovácký krámy mi přijdou neskutečně předražený. Vždyť i kdejaká mobilní navigace kolem desítky nabízí mnohem víc než cokoliv z navi přístrojů z MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem MBčkář takže ty jejich příplatkové výbavy až tak moc neznám. Přes to mi to nedá. Nedávno jsem měl pod rukama příplatkovou záležitost navigaci DX se soundsystémem v Superbu. Můj osobní a velmi subjektivní verdikt je, že zvuk za tyhle prachy (cca 84.000,-) je naprostá katastrofa. Při naprostém ztlumení tohoto přístroje z repráků stejně něco lezlo a po několikerém ověření jsem došel k závěru, že se jedná o konstrukční zmršeninu. Dlužno dodat, že byl použit dost slušný externí zesilovač a že byl právě kvůli tomu úkazu několikrát měněn za různé lavnější i dražší typy. Odtud přesvědčení, že jde o chybu v konstrukci. Vybavení mapami bylo naprosto směšné. Za tuhle cenu by mě zařízení mělo nosit v nosítkách a cestou i krmit, napájet a číst mi pohádky.

Zkuste se podívat co za menší prachy umí třeba tohle:

http://www.basys.cz/produkty/pioneer/satel...otky/avic-hd3bt

nebo za polovinu tohle:

http://www.basys.cz/produkty/pioneer/satel...ednotky/avic-d3

Vyvložkovat palubku vždycky jde maxidot bych kvůli tomu všemu dost snadno obrečel. Ty škodovácký krámy mi přijdou neskutečně předražený. Vždyť i kdejaká mobilní navigace kolem desítky nabízí mnohem víc než cokoliv z navi přístrojů z MB.

To All 01: Musíš si uvědomit, že ta Škodovácká Navi je cca 7 let stará. A před 7 lety ta firma, co dělá ty tvé Navigace, co máš v odkaze pájela Digihry a o Navigacích nevěděla vůbec nic!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že je škodovácká navigace stará 7 let není zásluha ale průser. Zvlášť když to cpou do nových aut za neuvěřitelné příplatky. Jestli Pioneer někdy pájel digihry nevím. Že spoustu let umí jak audio tak i video včetně navigačních systémů vím jistě. Zkus někdy ty škodovácké hrůzy s těmi pioneery srovnat. Už jsi to někdy udělal? Já ano a co víc. Srovnával jsem to třeba s rycholstí, zpracováním a množstvím map dodávaných Navteq-em pro Becker nebo Sony navigace a také s Tom Tom One. Škodováckou katastrofu bych v autě nechtěl ani zadarmo. Další průser je to, že u navigace bratru za víc než 80 tisíc není v ceně ani jedna mapa. Za necelých 5000,- můžeš dokoupit dost problematické mapy ČR a Polska. Za tohle třeba Becker nabízí kompletní Up Grade firmwaru včetně map 37 států pro svoje mobilní navigace. V cenách těchto navigací při nákupu nového kusu je jak Firmware tak i vynikající mapy původní evropské 15-ky, zhruba 75% pokrytí střední Evropy a mapy s různým pokrytím východní části Evropy a Balkánu. Celkem mapy 37-mi států Evropy. O kvalitě českého hlasového navádění a displeje ani nemá cenu se zmiňovat. DX je v porovnání s tímhle živelná pohroma. Stejně by dopadlo srovnávání s navigacemi Tom Tom a Garmin a to jsou přístroje v cenách od 8000,- do cca 15000,- Kč. I ty ovšem dopadnou dost tristně ve srovnání s Pioneery z mých odkazů. Když jsi ze škodovácké navigace takhle odvázaný asi jsi při práci nic jiného neviděl. Přál bych ti vidět a slyšet multimediální systém s tou první spájenou navigací. Asi bys DX vyhodil i se Superbem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...