Přejít na obsah

Škrábanec na Columbusu a lesklém rámečku


Doporučené příspěvky

Já jsem měl taky škrábanec na displeji kamarád mi poradil a koupil jsem si na ten display speciální folii která umí zacelit škrábanec a bez nějakého leštění. Akorát jsem musel tu folii střihnout na míru,protože takový malý rozměr jsem nesehnal. A mám ji tam přes dva roky a zatím OK není nic vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Displej se celkem s úspěchem rozleštit dá. Jsou na to speciální pasty. Já na to používám jemnou pastu na leštění laků (vodou ředitelnou, žádné tempo) a modelářskou vrtačku s malým filcovým kotoučem. Úplně se to odstranit nedá, zlepší se to tak o 70 % 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stacila chvilka na ebay-i a mas tam kopec folii rovno origo na Columbusa - http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=columbus+screen&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xcolumbus+screen+protector.TRS0&_nkw=columbus+screen+protector&_sacat=0

 

ja som rovno objednal toto - http://www.ebay.com/itm/2x-Brotect-Screen-Protector-for-Skoda-Columbus-2012-Navigation-System-/361488829632?hash=item542a69ccc0:g:PEsAAOSwnipWbqBt

je to posielane z Nemecka, takze by to malo byt skoro doma dufam.

Editováno: , autor: matelkoxxl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co by blbnuli? ty sem žádnej odkaz nedáš a když si někdo dá práci s hledáním tak jen napíšeš, co blbnete, má to každá reklamka  :kol-32:

Má, ale asi to nebude za 100 Kč včetně řezu na daný rozměr displeje.. i kdyby bylo, toto je jen jeden klik a folie přijde až domů bez nějakého objíždění, měření displeje apod.

 

 

Za mě přínosná informace, díky matelkoxxl  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne každý má kamaráda v reklamce - i když bych řekl, že tohle bude spíše záležitostí nějakého reprostudia. V každém případě už vidím to jejich nadšení, až jim řeknu, že chci obdélníček 8 na 14 centimetrů a že moje představa o ceně je do 20 korun :-). Nadruhou stranu tip, že se to dá sehnat i jinak je také dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,konečně jsem našel i tvrzené sklo . Folie na smartfonech jsem po několika  pokusech zavrhnul,ale sklo kupuji na každý nový a téměř nepoznám rozdíl od originálu..Tady je to sklo:   http://tvrzena-skla-pro-mobilni-telefony.heureka.cz/tvrzene-sklo-airglass-premium-pro-volkswagen-rns-510-navigationssystem/

Editováno: , autor: pawe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...