Přejít na obsah

malý výkon motoru


Lada 1975

Doporučené příspěvky

Mám problém motor 1,9 tdi  (BLS)Při  jízdě  ztratí výkon jako by neměl turbo v řídící jednotce žádná závada .Po chcípnutí a znovu  nastartování zas chvíli jede.Je tam nové turbo dělalo to i původní

Editováno: , autor: Lada 1975
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mám podobný problém.Motor 1.9 tdi pd BLS.Auto jede jak kdybych měl připojenou káru.Prostě špatně táhne.Turbo slyším jak sviští (nepíská), ale turboefekt mizerný.Do nouzáku to nepadá a závada na diagnostice taky žádná, krom vadné žhavící svíčky na druhém válci. Spotřeba šla taky víš zhruba o litr. Budu to muset nechat prohlídnout v servisu a pak se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 let později...
V 7. 6. 2016 na 15:55, renek napsal:

Auto prohlédnuté. Vypálili DPF filtr jízdou, ale stejně to nepomohlo. Auto je zdechlé a řve jak kdyby se chtěl motor podívat ven. V září jdu na STK a s tímto zdechlým autem těžko projdu emisama.

Ahoj, jak to dopadlo? Mám podobný problém. Auto natáhne,  turbo repasované, spotřeba vysoká. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...