Přejít na obsah

zadni brzdy


sysa

Doporučené příspěvky

Ahoj.

 

Uz nejakou dobu resim problem se zadni brzdou u O2 2,0tdi cr 2012. Kdyz jsem mel najeto 40 tis km tak se mi diky vade desek u zadnich brzd vybrousily drazky do desek. Komplet zadni brzd jsem nechal vymenit za nove originaly. To bylo v prosinci 2014. Na jare 2015 jsem prezul na letni a po case uzivani se zacalo od zadni brzdy za ridicem ozivat divne skripani. Ale je pri zahratych brzdach a mirnem brzdeni. V rychlosti v pohode jen to dobrzdovani skripe opravdu hodne. Neni to souvisle je to jako by to zadrhlo jednou za otacku. Vloni jsem to nevyresil a prezul na zimni (plechy) a problem jsem za 7000 zimnich km nezaznamenal. Nutno vzit v potaz je v zime se jezdi trochu jinak, opatrneji a je chladno. Vcera jsem prezul na letni. Provedl jsem na jedne nasi okresce test jestli je vse v poradku vcetne razantnejsiho brzdeni a hned po zahrati brzd je skripani zpet. Nestalo se to nekomu z vas a neznate pricinu? 

 

Moc diky za odpoved

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...