Přejít na obsah

spätné stmievacie zrkadlo


r_e_n_e

Doporučené příspěvky

Caute vsetci.

 

Mam otazocku. Zistil som, ze nemam stmievacie zrkadlo na svojom Superbe.

Rozmyslam nad jeho kupou, ale ako pozeram, tak niektore maju nejake kable a niektore nie.

Preto sa chcem opytat, naco su tam tie kable?

 

Mam dazdovy a svetelny senzor.

 

Vid zrkadlo bez kablov a s kablami.

 

 

 

 

post-87802-0-47608100-1461059898_thumb.j

post-87802-0-13583900-1461059904_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím - ale ať ještě napíší zkušenější - ze zrcátka žádné dráty nevedou (obrázek druhý - samotné zrcátko), ale do jeho "základny" nalepené na okně a do samotného dešťového senzoru už ano. Stmívací zrcátko potřebuje napájení, které vede z toho držáku na okně. S tím je zrcátko spojené dvěma kovovými jazýčky. Nevím ale, zda je potřeba pro stmívací zrcátko dodat do držáku na okně kabeláž, nebo zda už tam je.

Editováno: , autor: wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čili tam ty kabely opravdu nejsou - to je logické. Jen se omlouvám za chybu, kterou jsem napsal, já myslel, že je to napájené přes ty kovové jazýčky, ale on tam do toho zrcátka vážně vede kabel s konektorem (přestože jsem v posledních pár měsících zrcátko rozebíral 2x, zapomněl jsem na to). V každém případě to ale znamená tam kabel dotáhnout, pomůže dílenská příručka (odkud kam a jak - pokud ale vidím dobře, je to ze stropního osvětlení vepředu).

Editováno: , autor: wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Do toho zrcátka vede 6 drátů napájen spínané+ (jen při zaplích klýčcích) a -, dále drát od zpátečky aby jsi při couvání vyděl za sebe, další je od stropního osvětlení aby bylo vydět v zrcadle když se otevřou dveře a poslední dva jsou napájení + a - pro vnější stmívací zrcátka. Žádná možnost nastavení toho zrcátka není. Jestli to chceš podrobně, tak se podívejte do sekce Octavia2 do elektriky tam je o tom téma a napojení je stejné. Do senzoru deště a osvětlení vedou 3 dráty stálé +, kostra a komunikace. Toto čidlo se dá už přes VAG nakodovat

Odesláno z mého HTC One dual sim pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jsem na tom podobně, taky mám dešťový senzor a zrcátko bez stmívání, zrcátko se stmíváním už jsem koupil.

 

našel jsem kabeláž na skoda-parts.cz,  http://www.skoda-parts.cz/produkty/kabelaz-k-samostmivacimu-zrcatku/

 

podle konektorů z obrázku je společná i pro dešťový senzor... A kabeláž je dlouhá, jestli se to musí celé natahat až někam k jednotce, tak to bude dřina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...