Přejít na obsah

Teplota mimo město.


casshern

Doporučené příspěvky

Ahoj Všem,

 

mám O3, 1.8 Tsi DSG (132 Kw) jen krátce, předtím S2 nafta 2.0 DSG (103 kw) a překvapuje mě chování nové O3.

 

Ve městě teplota 90 hodně brzo (dřív než S2 nafa) a drží se, ale jak vyjedu běžnou jízdou na okresky nebo na dálnici, tak mám 75 - 80 teplotu, je to normální? Když zase zajedu do města tak mám zase 90 konstantně.

 

Možná jen nemám zkuenosti s benzínem, ale ptám se než jim to budu popisovat v autorizáku no :-/

 

Díky.

 

Cass

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co teplota oleje? Také se takto mění? Normální mi to nepřijde i vzhledem k tomu, že současná auta mají ukazatel teploty motoru sw "poladěný" tak, aby ukazoval 90°C skoro pořád... U tohoto motoru není klasický termostat, ale inteligentní termomanagement = řídící jednotkou elektricky ovládaná šoupátka. V tomto systému bych tedy očekával nějaký zádrhel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ... na 1.8 Tsi je to fakt darda :-/

 

Záruka na vůz už není, je to jedna z prvních O3, ale je kupovaný jako Škoda Plus a je tam od prodejce na rok záruka www.cargarantie.cz tak uvidím co oni na to.

 

Zítra budu mít písemnou nabídku na servis tak pošlu do www.cargarantie.cz a uvidím no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak včera opraveno.

 

Výměna termoregulátoru a práce v autorizáku (100% úhrada od cargarantie.cz) za 10 060 Kč vč. DPH  :kol-32:

 

Teď je auto strašně brzo zahřáté a průměrně tam mám 103 - 108 teplotu oleje. Není to už celkem dost? Auto mám nové a předtím jsem to nesledoval.

 

Vše jde jak má, je tam nový termoregulátor, ale čekal bych nižší teplotu (dřív jsem měl superb 2 Tdi.).

 

Cass

Editováno: , autor: casshern
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

mám 1.8TSI 132kw 7°DSG, najeto cca 98tis km r.v.2013 - předváděčka, servis pouze ŠKODA, na voze byla byla záruka 4roky/120tis km , vozidlo mi taktéž neudrží teplotu mimo město, ve městě OK.

Myslíte ,že je šance na kulanci při výměně vodního čerpadla s termoregulací?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...