Přejít na obsah

Problém po servisu


dattel

Doporučené příspěvky

Ahoj odbornící,

mám takový problém. V sobotu jsem dal do servisu auto kvůli praskání při brždění a přidáním plynu, hučení se ozývalo od lpravého kola. Bylo mi řečeno, že jsou to silenbloky na ramenech. Ty mi byly vyměněny a naprostá spokojenost. Ale!!!! Když jsem jel domů, tak jsem na takové rovince předal plyn a volant mi cuknul doleva a kola jely doprava. Po sundání nohy z plynu se kola narovnaly, tak i volant. Myslel jsem si, že to byl poryv větru, a tak jsem z toho nic nedělal... Ale ouha, na dálnici mi to dělalo taky, ikdyž už vítr nefoukal a bylo to vždy po přidání plynu... Aby toho nebylo málo, při zabočení doprava a najetí na nerovnost se ozvaly u řidiče bouchání ( upozorňuji, že mi měřili i tlumiče a vše v pořádku).. :( Nevíte, zda to bylo zapříčeněno ??? Abych mohl argumentovat posraným servisákům, že něco pokur*li????

Díky

dattel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme s kámošem přišli na závadu, která to způsobovala. Ten čurák v servisu (promiňte to oslovení) nedotáhnul šrouby upevnění ramen ke kastli a tak jeden byl vylezlej cca 4,5 cm a celý kolo se hejbalo... :blbec::fakac::fakac::fakac: Pokud by se šroub utrhnul, tak je v prdeli převodovka, rameno, tlumič a já nevím co ještě, ale hlavně bych si asi pěkně nabil hubu...

firemní servisy forever!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme s kámošem přišli na závadu, která to způsobovala. Ten čurák v servisu (promiňte to oslovení) nedotáhnul šrouby upevnění ramen ke kastli a tak jeden byl vylezlej cca 4,5 cm a celý kolo se hejbalo... :blbec::fakac::fakac::fakac: Pokud by se šroub utrhnul, tak je v prdeli převodovka, rameno, tlumič a já nevím co ještě, ale hlavně bych si asi pěkně nabil hubu...

firemní servisy forever!!!!

stavil by som sa za in v servise aj s fotkou jeho kvalitnej prace. ukazal a povedal teraz mal stastie ale nabuduce nemusi. dodal by som aby sa budece leto nahodou neopaloval cez mreze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme s kámošem přišli na závadu, která to způsobovala. Ten čurák v servisu (promiňte to oslovení) nedotáhnul šrouby upevnění ramen ke kastli a tak jeden byl vylezlej cca 4,5 cm a celý kolo se hejbalo... :blbec::fakac::fakac::fakac: Pokud by se šroub utrhnul, tak je v prdeli převodovka, rameno, tlumič a já nevím co ještě, ale hlavně bych si asi pěkně nabil hubu...

firemní servisy forever!!!!

Kam jezdíš do servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...