Přejít na obsah

Columbus + USB


Doporučené příspěvky

Predne v navaznosti na http://forum.skodahome.cz/topic/136202-columbus-bt-handsfree-a-usb/ - Protoze se v zadnem tematu neresi USB, zadne nepasuje konkretne na mou otazku.

 

 

 

Ahoj,

 

nasi si koupili superba a je v nem Columbus. Vybavove super, jen vypada, ze chybi BT modul, protoze pri zmacknuti tlacitka phone se radio pouze ztlumi. Kazdopadne z jiz zalozenych temat jsem pochopil, ze bude treba koupit jednotku BT GSM3 premium - muze byt tato: 7P6035730F? Co krom jednotky je k zapojeni potreba?

 

A pochopil jsem, ze kdyz tam bude tato jednotka, pujde i prehravani hudby pomoci bluetooth, je to tak? To by bylo fajn, ale preci jen, USB je USB. Je nejaka moznost, jak tady dostat USB, nejelepe pomoci originalniho prislusenstvi?

 

Predem moc dekuji za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

sTebliczek: Sada pro dodatečnou montáž MDI konektoru: http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/sada-pro-dodatecnou-montaz-mdi-3t0051592x

 

Jinak já osobně MDI nemám, používám A ) SD kartu na hudbu, která je v autě pořád a B ) Bluetooth A2DP z mobilu (Spotify, Groove apod.). Ohledně MDI připojení je ale argument "někde něco ulomit" mimo, když je vše schované v loketní přihrádce.

Editováno: , autor: wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sTebliczek: Sada pro dodatečnou montáž MDI konektoru: http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/sada-pro-dodatecnou-montaz-mdi-3t0051592x

 

Jinak já osobně MDI nemám, používám A ) SD kartu na hudbu, která je v autě pořád a B ) Bluetooth A2DP z mobilu (Spotify, Groove apod.). Ohledně MDI připojení je ale argument "někde něco ulomit" mimo, když je vše schované v loketní přihrádce.

samozřejmě, že to je v loketní opěrce, ale i tak bych si tam třeba občas něco dal a kvůli flaschce už by se tam nevlezla například peněženka ... Ale pokud někdo oželí raději celou tu přihrádku, než si dát hudbu na kartu, tak prosím. Z mého pohledu je to naprosto zbytečná věc, navíc nedodělaná, šlo to umístit líp.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

janmatejicek: Tak samozřejmě, já si sice dávám peněženku vlevo pod volant do přihrádky, ale to je jedno. V každém případě se shodneme na tom, že koncept MDI je kravina, kdyby tam byl obyčejný USB port (úplně nejlépe někde v jiné přihrádce; ono ale obecně přihrádky v SII jsou tak trochu tragédie, ale to už je úplně na jinou diskusi), bylo by to nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fobik: Co tím myslíš? Každý USB konektor z principu nabíjí. Pokud máš tedy v autě MDI port a MDI kabel na USB, pak tímhle kabelem - kromě datového spojení - budeš i mobil nabíjet. Nicméně počítej s tím, že standardní USB 2.0 nabíjí maximálně 500 mA, což je (na dnešní poměry) tak polovina nebo někdy i třetina či čtvrtina toho, co nabíjejí nabíječky k mobilům (standardně dnes 1 A, rychlonabíječky - pro telefony, co to podporují - i 1,5 nebo 2 A). Bude-li telefon uspaný, pak se pomalu nabíjet bude. Pokud ale bude něco dělat, je klidně možné, že se ani reálně nabíjet nebude. Tady jednoznačně nabíječku do zapalovače, kde si můžeš koupit např. 1A nebo i víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja vim, ze každý USB konektor nabiji, ale cetl jsem v nejakym topicu, ze když je kriticka uroven baterie, tak při pripojeni vyhodi cely multimedialni systém, jakožto ochrana. MDI kabel chci prave koupit a vyzkoušet, jelikož když budu mit telefon sparovany přes bluetooth s autem, tak vim, jak to dokaze zdimat baterku a hlavne ze se telefon pekne schova do loketky a muze vklidu fungovat, aniz by nikde nic netrčelo apod. Jen vim, ze to není "nabijeni" respektive velmi male. Někdo se zminoval ze kupoval nejaky systém na to, který vysel okolo 7t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...