Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

To vicko mi prijde jako uplna malickost. Daval bych radsi to el. za cenu toho,ze s tim zajede 20 lidi z 1000 jednou do servisu

No ja neviem, nestojí to za to. Osobne som zažil to, že som na novom VW potreboval natankovať a ešte k tomu som sa dosť ponáhľal...no a elektrické víko nešlo otvoriť. Som mal úžasné nervy na to, že som na požičanom novom VW niečo pokazil, že som nemohol natankovať. A potom ma ešte dorazili časom opravy v najbližšom servise, kde mi to iba odblokovali, aby som mohol aspoň natankovať......

Editováno: , autor: megac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vicko mi prijde jako uplna malickost. Daval bych radsi to el. za cenu toho,ze s tim zajede 20 lidi z 1000 jednou do servisu

No ja neviem, nestojí to za to. Osobne som zažil to, že som na novom VW potreboval natankovať a ešte k tomu som sa dosť ponáhľal...no a elektrické víko nešlo otvoriť. Som mal úžasné nervy na to, že som na požičanom novom VW niečo pokazil, že som nemohol natankovať. A potom ma ešte dorazili časom opravy v najbližšom servise, kde mi to iba odblokovali, aby som mohol aspoň natankovať......

v tomhle pripade je ale v kufru tahlo, ktere je pro nouzove stavy kdy nefunguje centrál - mel sem to tak v Audi - dle mne idealni reseni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vicko mi prijde jako uplna malickost. Daval bych radsi to el. za cenu toho,ze s tim zajede 20 lidi z 1000 jednou do servisu

No ja neviem, nestojí to za to. Osobne som zažil to, že som na novom VW potreboval natankovať a ešte k tomu som sa dosť ponáhľal...no a elektrické víko nešlo otvoriť. Som mal úžasné nervy na to, že som na požičanom novom VW niečo pokazil, že som nemohol natankovať. A potom ma ešte dorazili časom opravy v najbližšom servise, kde mi to iba odblokovali, aby som mohol aspoň natankovať......

v tomhle pripade je ale v kufru tahlo, ktere je pro nouzove stavy kdy nefunguje centrál - mel sem to tak v Audi - dle mne idealni reseni...

To by mohlo byť riešenie. Avšak tento VW to asi nemal...alebo som bol z toho nejako vystresovaný, že som to ani nenašiel, nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem zjistil (zatím jen z obrázků) že se mi ta FABIA začíná hodně libit .. Má to neco do sebe,vim kamenoval sem ji :D:D Ale ted fakt ne .. Docela je pohledná.. Uvidímě jak to bude až to bude jezdit.. Rozhodně se pudu podivat -_-

Prosím o inforamce nejakych odborniku co od toho maj nejaky info.. Máte nějaké informace o FRS II ? kdy se začne tak dělat .. Co tam tedy budou za motory a tak :D-_- Děkuju předem ..

Ehmm stašně se mi ted libi ta FII :D:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gil:No musime si zvykat už to lepší nebude :o) ty starý auta jako FI,OI,130RS,1000MB atd.. :D uz se delat nebudou co nedelame .. Jedine si zvykat .. No dospěl jsem k tomu že to není špatný dit i na ten roomster se da koukat ne? Neni to tak špatný ja teda sem v nem ještě neseděl ale neni špatný na silnici jsem to už mockrat potkal toho roomstra a neni špatnej ten předek se da překousnout,interier taky neni špatný ale furt to neni FI mno .. No uvidime ale jsem spis zvedavej jak to bude stou FII RS :t Ta se mi určitě libit bude .. :) Uvidime,mate nejaky info tedy ? -_-

P2M: na pravopis ještěř to je fuk hlavně že se to dá přečíst lol

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si jí mohl pěkně prohlédnout na trase Plzeň-Praha. Jeli jsme "spolu" asi 20km, tak jsem jí okouknul pěkně ze všech stran a trochu i zevnitř(měla pravostranné řízení,interér-v podstatě Roomster) a musím říct, že to není nic moc(spíš nic než moc), stejně jako se mi čím dál víc nelíbí Roomster. Jediné co je pěkné je předek. Jak mohli po tak krásném autě jako je OII, začít dělat něco takového, ach jo. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si jí mohl pěkně prohlédnout na trase Plzeň-Praha. Jeli jsme "spolu" asi 20km, tak jsem jí okouknul pěkně ze všech stran a trochu i zevnitř(měla pravostranné řízení,interér-v podstatě Roomster) a musím říct, že to není nic moc(spíš nic než moc), stejně jako se mi čím dál víc nelíbí Roomster. Jediné co je pěkné je předek. Jak mohli po tak krásném autě jako je OII, začít dělat něco takového, ach jo. :disgust:

Souhlasim, taky to nechapu. Asi to lidi chtej, coz je desny :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si jí mohl pěkně prohlédnout na trase Plzeň-Praha. Jeli jsme "spolu" asi 20km, tak jsem jí okouknul pěkně ze všech stran a trochu i zevnitř(měla pravostranné řízení,interér-v podstatě Roomster) a musím říct, že to není nic moc(spíš nic než moc), stejně jako se mi čím dál víc nelíbí Roomster. Jediné co je pěkné je předek. Jak mohli po tak krásném autě jako je OII, začít dělat něco takového, ach jo. :disgust:

Vnímání vzhledu je subjektivní, to zaprvé. Zadruhé, psát o OII jako o krásném autě je dost nadnesený, ne? ;) Neurazí, ale ani nenadchne...šeď. Sám ji mám jako fir. auto a vybral jsem si jí, takže proti ní nezbrojím z důvodu že jí nemám atd., ale krásná není. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si jí mohl pěkně prohlédnout na trase Plzeň-Praha. Jeli jsme "spolu" asi 20km, tak jsem  jí okouknul pěkně ze všech stran a trochu i zevnitř(měla pravostranné řízení,interér-v podstatě Roomster) a musím říct, že to není nic moc(spíš nic než moc), stejně jako se mi čím dál víc nelíbí Roomster. Jediné co je pěkné je předek. Jak mohli po tak krásném autě jako je OII, začít dělat něco takového, ach jo. :disgust:

Vnímání vzhledu je subjektivní, to zaprvé. Zadruhé, psát o OII jako o krásném autě je dost nadnesený, ne? ;) Neurazí, ale ani nenadchne...šeď. Sám ji mám jako fir. auto a vybral jsem si jí, takže proti ní nezbrojím z důvodu že jí nemám atd., ale krásná není. ;)

No vidíš, pěkně si to shrnul v první větě, vnímání vzhledu je subjektivní. Proto za sebe říkám, že OII je krásná, protože se mi opravdu líbí, přijde mi tvarově "čistá a dotažená". Na rozdíl od Roomstera, který je splácanina, ale zase věřím, že pro někoho je to pěkné auto(i taková Multipla se možná někomu může líbit). Nebo teď FII, kde si už na první dojem řeknu, že tohle NE. A že je OII šeď? To bude tím, že většina dnešní automobilové produkce je na jedno brdo. :) Jediné co mě v poslední době nadchlo bylo nové CL od Mercedesu. PS: Abych nevypadal jako agitátor, nevlastním OII. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen taková menší rychlovka na téma Fabia II z vlastní zahrádky :) s přispěním fotek George Cousera

začíná se mi ta nová fabča líbit čim dál tim víc

fabgeorgerobed1.jpg

Tak to by šlo.

Veľmi pekné s tým nárazníkom.

Hľadám sponzora . Môže byť aj pekná a bohatá sponzorka. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen taková menší rychlovka na téma Fabia II z vlastní zahrádky :) s přispěním fotek George Cousera

začíná se mi ta nová fabča líbit čim dál tim víc

fabgeorgerobed1.jpg

jo tak musím říct, že se mi pomalu asi taky začíná líbit a to se mě vůbec nelíbila... no uvidíme až budou jezdit běžně na cestách, ale combi bude asi lepší a co pak RS... Už jsem zvědavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...