Přejít na obsah

2.0TDI 125kw CEGA EGR P0403


fag

Doporučené příspěvky

Ahojte, potřebuji poradit. Po ujetí 500m auto padá do nouze, bliká žhavení (občas se rozsvítí i kontrolka motoru).  2.0Tdi, 125kw, CEGA 2008, 160tis  km

 

chyba P0403 EGR Contol Circut

 

Procedury:

 

EGR vyčištěn

Klapka vyčištěna

EGR vyměnen

Klapka vyměněna

ŘJ přeučena na nové díly

 

Bohužel stále stejný problém. Vím, že už to tady kolega s podobným motorem řešil, ale u mě se jedná o CR vyrobený v létě 08, ale ještě všechno - interiér, čumák... předfacelift. EGR není dole pod motorem (tam je asi pouze chladič), ale nahoře mezi klapkou a sáním. 

 

Nějaké nápady? Díky moc, už nevím co s tím.

Editováno: , autor: fag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jsem pořídil špatný EGR?  ani v jednom servisu se mi o ničem takovém nezmínili :( navíc během "přeučení" řj. se na displayi normálně procentuálně otevíral a zavíral. Dneska už jsem se pomalu těšil, že je problém pryč, ale po ujetí 10km zase nouzák bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Hoši tak už je to zoufalé. Kabeláž vyměněna, stále stejný problém. Po nastartování naprosto stejná chyba.

Prý je tam ještě krátký kabel mezi klapkou a egrem, pokud jsem to správně pochopil, ale to už dost nepravděpodobné.

Napadá ještě někoho něco? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...