Přejít na obsah

Varování námrazy


tomik.cesko

Doporučené příspěvky

Jde nějak vypnout varování před námrazou? Normálně to má pípnout když se ochladí na +4°C, to by ještě šlo, jenomže poslední dobou mi to hlásí i na -5°C když se "oteplí" např z -6°C. Docela otravný. Auto mám 4 roky, dřív to nedělalo, nikde napíchlý na diagnostice to taky nebylo. 

Nemůže to být třeba známka nějaké závady?

Fabia 2007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možno by pomohol ferda. ja som zatiaľ našiel pre Golf-a VII tuším, no na F3 sa mi to nepodarilo rozbehať. ide o zmenu hodnôt, pri ktorých to má hlásiť zmenu teploty z dôvodu tvorby námrazy...

(9)-outside_temperature-p_ice_warning_exit_temperature zmeniť na požadovanú hodnotu v °C (napr. 4°C)
(10)-outside_temperature-p_ice_warning_entry_temperature zmeniť na požadovanú hodnotu v °C (napr. 6°C)

ak dobre pamätám, tak problém bol s nejakým prístupom, nebralo to bežný Security Access. preto som to zatiaľ nechal bokom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...