Přejít na obsah

Alpine ILX-700+Alpine APF-X100VW+Škoda Rapid


Doporučené příspěvky

Rádio: Alpine ILX-700
Převodník pro volant ad.: Alpine APF-X100VW
vůz: Škoda Rapid 2014

Problém: Nefunguje

Ověření kompatibility vozu: Ano

Verze firmware rádia: 1.300.1300.1300

Jiný firmware: NENALEZEN

Popis:

Mám rádio zapojené s obyčejnou verzí Connects2 a volant funguje. Převodník od Alpine však sliboval i funkční informace na Maxidot, senzory. Po zapojení, ale vypíše jen AUX na Maxidotu, rádio funguje, volant nikoliv, cokoliv ze slibovaných funkcí rovněž nikoliv. Zkoušel jsem factory reset rádia, nic. Hledal jsem aktualizace rádia, nic. Z převodníku od Alpine jsem zkoušel zapojení přes dodávaný 4pin CAN i s kabelem pro Alpine s jack 3,5, nic. Zapojoval někdo něco podobného? Nějaký důvod proč by se to mělo dít? Postupy jsem zkoušel všechny možné, samozřejmě i zapojení všeho a nakonec fakry, ani za boha. Pokud vrátím Connects2 volant opět funguje. Napsal jsem na německý support, ale zkouším štěstí i zde. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to hodně zvláštní přístup, na druhou stránku firmware zaslali a v kontextu ofic. cen Škodovky to ještě jde.

 

Horší je fakt, že:

 

Maxidot vypíše jen info z RDS, z CARPLAY nic

Parkovací senzory spíše nezobrazuje, jak kdy

Klimatronic nikdy nezobrazí u Škoda Rapid, je to dáno autem

Volant funguje také zajímavě. Někdy ano, někdy ne a včera nějak špatně přenesl signál a dal mi muziku na maximum.

 

Napsal jsem prodejci a budu se snažit vrátit. Oproti Connects2 za 1800 Kč je toto řešení za 3800 v praxi nepoužitelné, i když na papíru vypadalo hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...