Přejít na obsah

klapání


Zdend

Doporučené příspěvky

Mám takový problém s mojí Fabií, pokud je auto studené, tak je vše v pořádku,ale jakmile se trochu ohřeje začne se z motorového prostoru ozývat hlasité klapání, které se stupňuje s otáčkami a ve vyšších se jakoby vytrácí. Asi ho přehluší zvuk motoru. Nevím jistě jestli to jde od motoru, ale z převodovky to není, protože vystavení spojky na to nemá žádný vliv. Upozorňuji, že tento zvuk pozoruji při vozidle vklidu na volnoběžné otáčky. Už fakt nevím čím to může být, prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto má najeto 110 tisíc, je to 1.4 mpi 44 kw. Vyměnil jsem olej-žádná změna.

Nepozoruji žádnou změnu výkonu, spotřebu na poslední nádrž jsem měl 6.5 litru/100km. Kdyby to byla klika, tak by se to snad hlásilo až ve vyšších otáčkách,ne? Ani není žádné hlášení špatného tlaku oleje. Nemůže to být třeba i vstřik?, když jsem čistil škrtící klapku, tak byl jeden vlhkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový problém s mojí Fabií, pokud je auto studené, tak je vše v pořádku,ale jakmile se trochu ohřeje začne se z motorového prostoru ozývat hlasité klapání, které se stupňuje s otáčkami a ve vyšších se jakoby vytrácí. Asi ho přehluší zvuk motoru. Nevím jistě jestli to jde od motoru, ale z převodovky to není, protože vystavení spojky na to nemá žádný vliv. Upozorňuji, že tento zvuk pozoruji při vozidle vklidu na volnoběžné otáčky. Už fakt nevím čím to může být, prosím poraďte.

Je to vyťahaná rozvodová reťaz. Mení sa to ako celok: rozvodová reťaz+rozvodové

koleso vačkového hriadeľa+rozvodové koleso kľukového hriadeľa+tesniaci krúžok kľukového hriadeľa (gufero)+tesnenie príruby. Spolu asi 600-800Sk. A máš ďalších 100-tis. pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...