Přejít na obsah

štartovanie na dialku


karol 2002

Doporučené příspěvky

Dálkové startování znám z trochu vyspělejších aut a hlavně z těch co mají automat. Může mi někdo vysvětlit jak to funguje z manual převodovkou  - to nějaké senzory hlidají jestli maš zařazenou rychlost nebo ne - moc mi to nejde do hlavy.

Dík za vysvětlenou.

Funguje to takto....pri zaparkovani auta otoceni kluca v spinacej skrinke do polohy 0 sa motor nevype, zostane bezat dalej, vytiahnes klucik zo spinacej skrinky-motor bezi dalej...vystupis z auta-motor stale bezi, a az ked sa zavru vsetky dvere na aute-kazdy vystupil, motor zhasne-tym je zarucene ze si nezaradil ziadnu rychlost, (je zatiahnuta rucna brzda co je v zime trochu blbe ked primrzne....) zamknes a zapnes alarm-takto je auto pripravne na dialkovy strat

Dak vymyšlené to je dobře ale zatahovat ručku je humus. k čemu vubec taka funkce je - jedině mě napada v zimě nastarovat z pohodli domova ať se nahřeje a rozmrzne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mě ještě napadlo - jak si psal že vytahneš kliček ze zapalovani a motor stale běží a vypne se až když všichni jsou venku a zmačkneš dalkové - a to se jako ten motor pak neda normalně vypnout když jenom chceš zastavit?? - benzinka a podobně

klucom nie...musis mat v tom trosku praxe....ked zastavis na pumpe tak vytiahnes kluc a jednoducho otvoris a hned zavries dvere.......mozno pre niekoho trosku komplikovane ale da sa.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mě ještě napadlo - jak si psal že vytahneš kliček ze zapalovani a motor stale běží a vypne se až když všichni jsou venku a zmačkneš dalkové - a to se jako ten motor pak neda normalně vypnout když jenom chceš zastavit?? - benzinka a podobně

klucom nie...musis mat v tom trosku praxe....ked zastavis na pumpe tak vytiahnes kluc a jednoducho otvoris a hned zavries dvere.......mozno pre niekoho trosku komplikovane ale da sa.......

Nic proti ale to je na mě už moc.

Nedavno mě zastavila naše mila policie, zastavil jsem otevřel okinko, on se naklonil do okna a řekl vypněte motor - a v tom připadě jako mu řekneš pardon ja abych vypnul motor tak musím otevřít a zavřít dveře - bláznovztví.

chtěl bych vidět toho člověka co to vymyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mě ještě napadlo - jak si psal že vytahneš kliček ze zapalovani a motor stale běží a vypne se až když všichni jsou venku a zmačkneš dalkové - a to se jako ten motor pak neda normalně vypnout když jenom chceš zastavit?? - benzinka a podobně

klucom nie...musis mat v tom trosku praxe....ked zastavis na pumpe tak vytiahnes kluc a jednoducho otvoris a hned zavries dvere.......mozno pre niekoho trosku komplikovane ale da sa.......

Nic proti ale to je na mě už moc.

Nedavno mě zastavila naše mila policie, zastavil jsem otevřel okinko, on se naklonil do okna a řekl vypněte motor - a v tom připadě jako mu řekneš pardon ja abych vypnul motor tak musím otevřít a zavřít dveře - bláznovztví.

chtěl bych vidět toho člověka co to vymyslel.

alternativa 2 vypnutia motora rozsvietit svetlo v kabine vypinacom na spetakom......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mě ještě napadlo - jak si psal že vytahneš kliček ze zapalovani a motor stale běží a vypne se až když všichni jsou venku a zmačkneš dalkové - a to se jako ten motor pak neda normalně vypnout když jenom chceš zastavit?? - benzinka a podobně

klucom nie...musis mat v tom trosku praxe....ked zastavis na pumpe tak vytiahnes kluc a jednoducho otvoris a hned zavries dvere.......mozno pre niekoho trosku komplikovane ale da sa.......

Nic proti ale to je na mě už moc.

Nedavno mě zastavila naše mila policie, zastavil jsem otevřel okinko, on se naklonil do okna a řekl vypněte motor - a v tom připadě jako mu řekneš pardon ja abych vypnul motor tak musím otevřít a zavřít dveře - bláznovztví.

chtěl bych vidět toho člověka co to vymyslel.

alternativa 2 vypnutia motora rozsvietit svetlo v kabine vypinacom na spetakom......

U starších Magicarov motor zostával bežať len ak si pred vypnutím zapaľovania zatiahol ručnú brzdu. Ak nie, normalne sa vypínal kľúčikom. Tento by mal fungovať obdobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...