Přejít na obsah

bi-xenony - výbojka


Macc

Doporučené příspěvky

Žlutě, každý to spektrum barev vnímá jinak. Pokud jsi měl předtím teplotu výbojek třeba 6000K, které jsou bílomodré, tak přechod na originální 4300K je znát, ty jsou spíše žluté. Ještě je možnost ta, že máš nižší barvu než 4300K.

 

Píšeš, že teplota je asi stejná. Máš ještě jednu starou funkční? Dej ji zpátky a vyfoť ten rozdíl. Pošli sem i rovnou přesný typ žárovek, jak starý, tak i ty nový.

 

Izolátor bude asi k izolaci, pokud ti prask jen na jedné a přesto svítí obě stejně, tak bych to neřešil. Pokud by byl přerušený vodič pod izolátorem, nesvítila by.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Izolace může být zlomená i několikrát a xen bude svítit dál .... jak je psáno muselo by být přerušený vedení pod nim ,aby byl xen nefunkční ...
nyní s philipsem máš svítivost 4000 MOŽNÁ 4300 TEPLÁ ŽLUTÁ
pokud už sám vidíš že je světlo žluté , tak předtím jsi svítil zřejmě 6000 STUDENÁ BÍLÁ 

u výbojek platí , že vždy nesvítí ZNAČKA A CENA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jen pocit. Jinak original co se ted davaj mj teplotu 4100K-4300K coz je denni svetlo.  Musel bys dat napr Osram nightbreaker unlimited a nebo cool blue s 5500K. Ze sviti zlute se ti spis zda. Me se tsky zda,ze mi sviti zlute a kamaradovi bile. Pred tydnem jsem pujcil auto mlady a jel zamnou a sviti mi to kurva bile!! Takze asi tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...