Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Na temu Xenony na Slovensku je to jasne ... pokuta standardne 2000Sk za kazdu HID sadu ktora je namontovana dodatocne do svetlometov urcenych pre halogen techniku ... policajti presli skolenim a dnes na tlacovke to potvrdil policajny prezident ... fakt je ze sa to bude tykat celkom velkeho poctu ludi ... Tak ci onak ako som uz kdesi pisal vsetko co nie je originalne je teda mimo zakon ... som zvedavy ako budu reagovat organy na AE svetla u nas ... kore sice maju E11 znacku ale to este vraj nic neznamena ... Dnes v hlavnych spravach to odvisielala TV JOJ takze asi o nejaku chivlku by to malo byt online ....

Pravdepodobne neoriginalnym Xenonom teda HID sadam asi odzvonilo ... aj ked neviem si to predstavit co sa stane s tak prebujnenym biznisom roznych predajcov od poctivych az po menej poctivych ... a hlavne aky dopad to bude mat na ludi ktory si to nechali osadit do svojich svetlometov ... Ja uvazujem ze napriek tomu ze mam len H1 sadu tak to asi budem musiet dat dole ... riskovat pokutu za 2000Sk to sa mi rozhodne nechce ...

Tym sa Angel Eyes vratia spet do povodneho stavu ... k Halogen technike ...

televizia.joj.sk/tv-archiv/noviny/16-12-2008/1730888

Je to tema Fušerským xenónom odzvonilo Mne to neide otvorit ... ale bolo to vcera v Novinach ... TV JOJ

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No každopádne budeš rád ak to bude len 2000SK a nie techničák.

To video na linku od P2M bolo zaujímavé a pekne tam bolo popísané že parabola pre H7 alebo hocaký halogén nie je pre xenon. Takže argumenty že "veď Volvo má xenony v parabole aj Renault" sú k ničomu. Nie je parabola ako parabola. O to viac pri takýchto "lacných" tuningových náhradách origo svetiel.

OII svieti ako svieti ale to je len preto že chceli aby to svietilo čo najširšie čo OII fakt svieti takže tam kde iné xenony už nesvietia tak silno OII ešte hej.

Každopádne od februára budem toto sledovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další věc (hlavně mluvim na tebe, Fílo) je, jak moc % OII s xenama vzhledem k převažujícímu používání ve flotilách firem přes operativní leasing (nájemce se nestará o nic mimo benálu=dokud to jede s rozumnou spotřebou, tak neřeším) je má správně seřízené... Pak bych mohl řikat, že Mercedesy kouří, protože jsem jich potkal za tejden 114 a 99 jich bylo dovezený naleštěný plečky po smrti, což ale z pozice okolo jedoucího nemůžu vědět... Tolik k tomu vašemu "A OII taky oslňuje."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to čo tu dal mathias.. že bolo v spravach že budu brať techničaky.. som si bol dnes pozisťovať za znamimi na policii .. a dozvedel som sa že budu isť hlavne po tych ktory maju HIDky vo svetlach zo sklom čiže niesu čire... a po tych ktory to nemaju v čočke... čiže nije problem keď je na aute HIDka ael musi byť v čočke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tato tema je zaujimava hlavne by ma zaujimalo co bude s tymi ktory si to na STK daju dole a po nej znova naspet ... ako na tych pridu iba ak tak nahodne ... u mna je to na 100% HID ka ide dole asi ak to vyjde tak cez vikend ...

A preco by nemali nejako obmedzit vobec PREDAJ takychto HID sad vobec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano to je přesně ono, poslední dobou jsme tu měli lidi z ČOI na kontrole čtyřikrát, a to děláme výrobky, které musí pokaždé při uvedení do provozu schválit Autorizovaná osoba (TUV apod.), ale tohle a tyhle prasečiny se vesele nepostihujou, souhlasím, začít by se mělo u prodejců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 sad a vsecho pryc - to je fakt kuuul Biznis je Biznis ... podla mna je skoda ze sa to neriesilo ked Xenon ako nova technlogia prisla do "MODY" myslim ze aj HID sady nemusia byt zle ale rozhodne ako to uz niekde postoval nejaky link rozhodne HIDka nepatri do prabole ktora je urcena pre Halogen technologiu , pripadne musi byt nalezite upravena podla nejakych noriem stanovenych vyrobcom ... ide o rozptyl svetla a presne je to co nesedi najviac ... raz je parabola stavana na rozptyl halogenoveho svetla tak sa ma pouzit iba Halogen ... este som nikde nevidel svetlomety oznacovane ako "Xenon READY" ... aj ked neviem keby si to niekto nechal urobit na krabicu od svetiel ci by to nieco riesilo ... asi by to mozno bol len dalsi modny hit ...

Takze tak ... inak musim povedat ze na Xenon si clovek velmi rychlo zvykne ja som ho mal moznost pouzit iba par krat a je to fakt rozdiel ... aj ked ja mam iba H1 sadu ... zapacilo sa to i priatelke teraz je ona proti tomu aby sme to dali dole ... skusal som jej hovorit ze ci bude ochotna potom platit nasim organom v pripade pokut ...

U firmy Eagle Eyes som skusal niekolko krat zohnat na toto aj odpoved ale nic ... ziadna odpoved nedosla doteraz a pisat stale to iste ma uz prestava bavit ... takze asi tiez im ide iba o BIZNIS ...

Raz ked som sa pytal isteho predajcu u nas ci sa daju pouzit Xenon do AE ten odpovedal ze to je jedno co si tam dam to je uz na mne ... nuz o toto ide mne ze cloveka budu postihovat za to a za tamto ale siet predajcov bude rast a rast pretoze ... TO SE VYPLATI ... BEREM NE ....

Sorry ze som se tu nejak rozpisal ....

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak v patek sem si pravil takovy mensi vylet (280km) a kdyz sem se vratil dom tak sem si sebou privezl takovy dodatecni darek k vanocum...uz se tesim na jaro az to tam nahodim a sem zvedavy jaky budu mit z toho pocit...ale pasovat mi tam urciute budou jen sem zvedav natu svitivost..no ted to tam montovat nechcem cez zimu...pekne az na leto...ted jen zhromazduju material a pak to tam naraz nahodim :)

post-23333-1230594241_thumb.jpgpost-23333-1230594279_thumb.jpg

post-23333-1230594461_thumb.jpgpost-23333-1230594339_thumb.jpg

Editováno: , autor: djgigi05
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem nemas k tym svetlam nejaky navod alebo user manual ??? Ja ho neviem nikde najst a neviem ci vobec je dodavany k tym svetlam???? DIK a uvidis bude to vypadat SUPROVO ...

:):palec2:

Dik za pochvalu...ale musim te sklamat nemam knim nic takove :( taky by se mi hodil nejaky manual ale nic takove nemam :( no uz se nato tesim...videl sem to na nekolika fabiach ale ne na takovej farbe jak mam ja, no kazdopadne se nato tesim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to škoda, šetřit je až na jaro? Akorát ti plyne záruka....a kdyby ti náhodou pak odešel kroužek po ukončení zárkuky nebo něco...aby jsi se pak netloukl do hlavy, že jsi je nepoužíval o pár měsíců dřív a tím by jsi vše stihl vyřešit. A pokud to děláš z důvodu, co kdyby náhodou nějakej ťukanec, tak asi lepší zrušit EA, než origo lampy, ktery jsou nový v origo prodejně o pár litříků dražší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo mozna mas pravdu ale jak sem psal o neco vic nahore tak ja ted cez zimu chci trosku nashromazdit material (Masku, Svetla, Predni RS naraznik) popripade mracitka jen nevim jak to bude vypadat s tyma AE ty mracitka...no a kdyz to vsecko budu mit pripraveny tak to na jaro chci nahodit aby to byla dost viditelna zmena...chapes jak to myslim... ;)

PS: Jinak ty krouzky kdyz odejdou daji se koupit nove...jak to snima je? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj četl jsem to...no jak chceš, kecat ti do toho nebudu :) Mračítka nevím...na origo lampách jo, na AE mi moc nesedí. Jaký chceš? Hokejky od Milotecu, nebo rovný? Já proměňuju autíčko taky kousek po kousku a oto mě to víc baví a pomalu můžu pozorovat, co bylo dobře, co ne, případně něco změnit ;) Jinak kroužku a jiný díly co vím se dají sehnat dokoupit zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo...ale to tak chci jen proto ze je zima, kdyby sem ti svetla koupil na jaro nebo v lete tak bych je tam hned nahodil ale ted kdyz je ta zima tak si to necham az na jaro, zatim toho zhoromazdim vic na auti...no a ty mracitka no nevim...mam v tom bordel...kdybych mnel obycejny svetla tak si urcite koupim ty rovny ale k AE by to moc nesedelo asi by to zakryvalo ty krouzky u vrchu nemyslis?tak spis si myslim ze k nim radeji ty "hokejky" od Milotecu...kazdopadne tam ty mracitka skusim a uvdim jak to bude vypadat...ale zda se mi ze nekomu sem to tu videl AE s mracitky ale nejsem si jisty :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...