Přejít na obsah

zevraj skoda originalne diely


ceannu

Doporučené příspěvky

Toto je naozaj gol...

Tak som sa dnes rozhodol ze pojdem kupit novu hukacku na klakson... hladal som origos na fabku... zastavil som sa Autocomodexe (TT) v predajni originalnych dielov skoda... opytal som sa chlapika ci maju hukacku na fabku (standardnu) a on mi povedal ze nemaju momentalne na sklade...ale vraj ked pridem buduci tyzden tak ze uz bude... ja na to: kolko stoji?... on na to 1600sk... ja vybuch smiechu... ze ci to mysli vazne... on ze taka je cena... tak som sa zobral navstivil som neznackovu predajnu, kupil neorigo hukacku za 190sk a spokojny odisiel domov... viem ze budem musiet prerobit konektor ale radsej ho prerobim nez by som vysolil 1600sk za taku blbost ... jasne vidiet ako chceli odrbat zakaznika... no ale keby ta hukacka za jazdy vykrikovala Beastie Boys tak ju kupim :D

Co z toho plynie: Autocomodex ma tam uz neuvidi a jedine co odomna dostanu je lollollollollollollol:prc::prc::prc::prc::prc:fuckfuckfuckfuckfuckfuck

Editováno: , autor: ceannu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi co kupujes.Napr olejovy filter alebo vlozka

Ale vzdy existuju aj dobre narady napr MAN.

Minule som bol menit olej a bol tam taky mlady fagan.

Pytam sa: co mi to tam leje za olej.a on ze nevie.

Reku konec.odtud potud.

Ale na cosi su dobre tie servisy. Idem tam kupovat piny a konektory a packu tempomatu. Ale ty ceny za te piny a konektory :ble

Ale co spravis,kde to zezenes.

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ono to chce trosku myslet - proc nekoupis piny samostatne? Maji je v kazdych autopotrebach...

Lenze to bol akysi divoky typ,co som nevedel aky je .A prisiel mi uplne klasicky typ,aky je na autoradio.

Inak mas pravdu,ja som videl cely konektor aj s pinami na autoradio v obycajnych autopotrebach.Bolo tam asi 16kablikov v konektore aj s pinom a stalo to 60 korun.

Ale nevedel som aky pin ide ide na packu PP ,tak som ho musel kupit.

Co uz :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...