Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, motosman napsal:

Tak nám trochu poletuje a Superb najednou hláška, že nefunguje polovina systémů. To jako až začne opravdu sněžit a budou sračky na silnici mi napíše ať nikam nejezdím?
To aby měl Petrrr hezký den.emoji1787.png

jojo... hlavně že tam tyhle nesmysly dávají a plno řidičů na tom ujíždí a ještě si to chválí, jak je to výborný :rip:   na x autech už vyhřívají i senzory :-D

elektro-auta zas v téhle zimě budou mít o 15% baterky méně :-D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bys Motos nechtěl, hlavně že máš nejsilnější motor a 4x4. V Praze jedna vločka a Superb stojí. ??

Ti pošlu fotku jak to vypadá u nás, jsem ráno musel ometat auto. Jel jsem Thálií a tu nezastavíš. Ta nezná systémy, páč, žádný nemá. Jede sníh nesníh, hlava nehlava, zatáčka nezatáčka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když nad tím přemýšlím, tak je to o nepochopení systému. To, že radar přestane takto rychle fungovat je z bezpečnostních důvodů. Prostě zjistí, že počasí není ideální, na vozovce je bordel a svým zásahem do brzd by mohl ohrozit posádku, tak se vypne a předá řízení. Škodovka je prostě vždy o krok napřed.[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

 

 

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni smula. Sefuv yeti zase v servisu. Tyden po tom co mu menili tesneni pod vstriky kontrolka elektroniky motoru.

Ten muj mechanik co ma 03 jako Clint a co je stejny Skodovkar jako ty. Dnes kdyz s tim jela jeho zenan, cervena kontrolka nevim ceho, to se ho pak zeptam mluvil jsem jen s jeho zenou.

Proste krasna prace, skodovky v okoli se sypou jako ten snih tuhle nedavno. Jeste zbyva strycovo kardiaq. [emoji23][emoji23][emoji23]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tie dvojkové Octy sú naozaj kvalitnejšie. STK v 134k bez straty kytičky. Zatiaľ žiadny neplánovaný servis. Šaltpáka ako nová, nič neodpadáva, nič nedrnčí. Dnes obuté zimáky a sú dokonca tichšie, ako letné. A aj tá nafta sa dostala do prijateľnejšej ceny.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Petrrr napsal:

Jj, cena nafty, to je taky krasna zalezitost..emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Daleko lepší je hysterie našich západních sousedů.

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/nemci-mohou-dat-dieselum-posledni-ranu-na-stole-je-plan-zakazat-i-ty-nejmodernejsi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 

https://www.garaz.cz/clanek/zamori-diesely-ze-zapadu-vychodni-evropu-21000550?dop-ab-variant=1&seq-no=2&source=hp

Editováno: , autor: PavkaKorčagin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...