Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

ty od Kubiho má Zbynek a žádný vrtání co já vím jen jde o to, že ten jeden šroub snad nemá metrickej závit, ale samořez ...zeptáme se ho na besídce

Nechci nejak kecat, ktery z clenu je ma jeste, jen snad vim ze by to mohl byt mikl, nebo je to nekdo, kdo tam primo nad Kubiho dilnou a kramem bydli? Vazne nyni nevim. S tim samorezem je to tak, nevim, zde se to nepredvrtava. Jedno je jiste, nevyjde to do diry jako treba Milotec, ikdyz Kubiho jsou vizazove hezci... ;)

Je to jak řílá Davon.Jednak má jeden kloubek samřezný závit a tlumič délkou stejně vychází mezi původní šrouby.

nechci nic říkat, ale první jsem to říkal já ;)

Tome super ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty od Kubiho má Zbynek a žádný vrtání co já vím jen jde o to, že ten jeden šroub snad nemá metrickej závit, ale samořez ...zeptáme se ho na besídce

Nechci nejak kecat, ktery z clenu je ma jeste, jen snad vim ze by to mohl byt mikl, nebo je to nekdo, kdo tam primo nad Kubiho dilnou a kramem bydli? Vazne nyni nevim. S tim samorezem je to tak, nevim, zde se to nepredvrtava. Jedno je jiste, nevyjde to do diry jako treba Milotec, ikdyz Kubiho jsou vizazove hezci... ;)

Je to jak řílá Davon.Jednak má jeden kloubek samřezný závit a tlumič délkou stejně vychází mezi původní šrouby.

nechci nic říkat, ale první jsem to říkal já ;)

Tome super ;)

Ďekuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Už je mám na autě, jak to půjde přihodím foto.

a provedená úprava? jen to vypilování

Z nutných jen to vypilování.Pak jsem o cca 4mm odvrtal závit v jednom kloubku na každé straně a tím vlastně celou vzpěru o 4mm zkrátil a na konec pastou na chrom odsranil potisk INXX, takže jsou celé čisté. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes mi ty vzpěry kapoty přišly ( v 1. odkaze u tohoto tématu jsou v nabídce od revilshopu za 773 Kč + poštovné a balné je celkem 900 Kč ). "Hned jsem je namontoval." Opravdu se nemusí nic vrtat - vyšroubujou se na každé straně 2 šrouby a místo nich se šoupnou šrouby s čepem od vzpěr. Pak už jen nasadit vzpěry - A PŘI TOM ZJISTÍTE ŽE TO NEJDE - NEPASUJOU - NASADIM NA JEDNÉ STRANĚ A K DRUHÉ TO NEJDE A KDYŽ ZABERU TAK VYSKOČÍ TA PRVNÍ. Takže jak už tu někdo psal - strávil jsem hodinu s pilníkem abych upravil klouby na vzpěrách a jsou tam a fungujou skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi ty vzpěry kapoty přišly ( v 1. odkaze u tohoto tématu jsou v nabídce od revilshopu za 773 Kč + poštovné a balné je celkem 900 Kč ). "Hned jsem je namontoval." Opravdu se nemusí nic vrtat - vyšroubujou se na každé straně 2 šrouby a místo nich se šoupnou šrouby s čepem od vzpěr. Pak už jen nasadit vzpěry - A PŘI TOM ZJISTÍTE ŽE TO NEJDE - NEPASUJOU - NASADIM NA JEDNÉ STRANĚ A K DRUHÉ TO NEJDE A KDYŽ ZABERU TAK VYSKOČÍ TA PRVNÍ. Takže jak už tu někdo psal - strávil jsem hodinu s pilníkem abych upravil klouby na vzpěrách a jsou tam a fungujou skvěle.

Já jsem nahodil na vrtačku takovej zakulacenej jehlan a bylo to hned a bez námahy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi ty vzpěry kapoty přišly ( v 1. odkaze u tohoto tématu jsou v nabídce od revilshopu za 773 Kč + poštovné a balné je celkem 900 Kč ).  "Hned jsem je namontoval."  Opravdu se nemusí nic vrtat - vyšroubujou se na každé straně 2 šrouby a místo nich se šoupnou šrouby s čepem od vzpěr. Pak už jen nasadit vzpěry - A PŘI TOM ZJISTÍTE ŽE TO NEJDE - NEPASUJOU - NASADIM NA JEDNÉ STRANĚ A K DRUHÉ TO NEJDE A KDYŽ ZABERU TAK VYSKOČÍ TA PRVNÍ. Takže jak už tu někdo psal - strávil jsem hodinu s pilníkem abych upravil klouby na vzpěrách a jsou tam a fungujou skvěle.

Já jsem nahodil na vrtačku takovej zakulacenej jehlan a bylo to hned a bez námahy ;)

Nemohl by sem někdo kdo už je má dát foto kde to pilovat?? Díky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes take namontoval vzpery INXX. Kupoval jsem je za 699 Kc. Do karoserie se vrtat nemuselo, jen se nahradily stavajici srouby. Kloubky na vzperach (ty u kapoty) bylo nutne trochu upravit, jelikoz sly vytocit pod malym uhlem, jak psal Tomas. Holt soudruzi z NDR udelali nekde chybu ;-) Ale je to parada, nemuset pouzivat tu podperu kapoty :palec2: Montaz trvala necelou hodinku i s vybrousenim kloubku a smazanim loga ze vzper B)

Editováno: , autor: VladaTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...