Přejít na obsah

Dotankování nádrže


Berry

Doporučené příspěvky

Mám TDI. Když narvu pistoli až na doraz, tak nemůžu natankovat nic bo se pistole hned vypne. Musím ji trochu povytáhnout a nejlíp ještě trochu natočit do strany. No a samozřejmě po naplnění nádrže se pistole vypne, ale ručička ukazuje taky o dílek méně :disgust: ještě něco zkusím a uvidím jestli se to zlepší. A jestli ne, tak na to hodím bobek kol105

P.S.: kolega z práce dal do Fabie 53 litrů :kuk: ale s dalším kolegou si myslíme, že si něco přelil do kanystru a dělá z nás pitomce :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám TDI. Když narvu pistoli až na doraz, tak nemůžu natankovat nic bo se pistole hned vypne. Musím ji trochu povytáhnout a nejlíp ještě trochu natočit do strany. No a samozřejmě po naplnění nádrže se pistole vypne, ale ručička ukazuje taky o dílek méně :disgust: ještě něco zkusím a uvidím jestli se to zlepší. A jestli ne, tak na to hodím bobek kol105

P.S.: kolega z práce dal do Fabie 53 litrů :kuk: ale s dalším kolegou si myslíme, že si něco přelil do kanystru a dělá z nás pitomce :doh

No, tak to já tomu věřím, že to tam dostal. Zase se vrátím k tomu, co jsem četl na té Benzině. Tam v tom vyjádření byly dokonce obsahy nádrží u jednotlivých typů vozidel Škoda. Třeba Octa, kterou mám já, má nádrž něco okolo 70 litrů, jestli si dobře vzpomínám. Ale její obsah se uvádí 54 litrů. To je obsah, který se do ní má normálně natankovat. Ten zbylý prostor je ta ochrana proti přetankování, jak už jsem tady o tom psal. Takže když se to tam zřejmě s přestávkama a pomalu "nabryndá", můžeš do nádrže opravdu narvat víc litrů, než si myslíš, jaký máš obsah nádrže. Koukám, že je nás dost, kdo má tenhle problém, takže to fakt asi bude kontrukční záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Pani,

prisli ste na nieco ohladom tejto "neplnej" nadrze? Mne jednoducho jeden pekny den ukazovalo dojazt 100km a mal som najazdene asi 630. Akoze spotrebu mam dlhodobu do 5.0l/100km, takze mi to neslo do hlavu, normalne ma posielalo na pumpu ked som mal najazdene 730km. Myslel som si ze som mal tazku nohu, ale jednoducho prekvapenie nastalo ked som do nadrze napustil 30 litrov nafty a rucicka bola zhruba na zaciatku posledneho dieliku, takze urcite plna nebola.

Tankujem stale doplna a nikdy pred tym sa mi to nestalo. Napada vas nieco?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...