Přejít na obsah

Jaký kabel na VAG


majkl.s

Doporučené příspěvky

Jaky staci kabel na diagnostiku prip kodovani komfortky, vsude se pise o CanBus a nedavno se tu nekdo ptal na kabely a byl odkazany na kabel bez CanBusu. Tak jak to teda je? U nejakych jednotek byl problem ze po pripojeni diagnostiky se "umrtvila" muze nekdo napsat u kterych. Ja mam r.v. 04 takze snad nehrozi.

Dik MaJkl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalny seriovy alebo USB pokiall na notebooku nemaš serial.

mam aj taky aj taky a oba fachčia na 100%

akurat som mal problem s jednou motorovou RJ Manetti Marelli na ktoru som sa nevedel dostať ale inak na všetko čo som zatial skušal som sa dostal

CAN-BUS by si sa nedoplatil keby si chcel a je ti to zbytočné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak ak chceš nove Golfy a Okti a Passaty diagnostikovať, bez CAN sa nedostaneš nikam, akurat na motorovú RJ, tá ma ešte K-Line.

Na Fabiu stačí K-Line, ja mam z www.id2.cz aj serial aj USB. Serial sa mi podarilo vpratať do konektoru, takže tam nemam žiadnu krabičku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak to trosku ozivim. Dneska sem zkousel diagnostiku moji fabky a nemuzu se dostat na RJ Motoru, hodi to chybu: Prilis mnoho prenosovych chyb pro dalsi pokracovani!

Na pristroje, klimu, komfort system a autoradio bez problemu ale ten motor nic:-(

Kde je chyba nebo kde delam chybu?

Dik MaJkl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to trosku ozivim. Dneska sem zkousel diagnostiku moji fabky a nemuzu se dostat na RJ Motoru, hodi to chybu: Prilis mnoho prenosovych chyb pro dalsi pokracovani!

Na pristroje, klimu, komfort system a autoradio bez problemu ale ten motor nic:-(

Kde je chyba nebo kde delam chybu?

Dik MaJkl

ty myslím nerobíš nikde chybu..mne s mojím to tiež na tvojom motore nešlo a nevedno prečo...máš RJ MANETTI MARELLI. s inými som zatim problem nemal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mam tam Marelli, takze mam smulu? nebo je existuje nejaky reseni(jinej soft)

Jo a jeste se nemuzu dostat na ABS, Centralni zamykani a ASR. Ma to fabie jako samostatny jednotky nebo je to obsazeny v jine. Jinak ABS,CZ i ASR mam

Editováno: , autor: majkl.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 8 let později...

chyby a mazání ano, klapka ale asi ne, pro čtení a mazání používám i na Roomovi MR 2008 bez problémů, klapku a nastavení EGR ventilu jsem s tímto kabelem ale dělal jen na Fábuli MR2004. Pozor však na OS na noťasu, na který to budeš dávat, až po Visty OK, W7 pouze starter (32 bit verze), na 64bit to nedáš, musel by sis udělat duplicitní W (třeba XP)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak na to asi kašlu :) mám na ntb W10 64bit a nebo udělat ten virtuální W XP. Ještě se zeptám já myslel, že Fabia 2006 je stejná jako 2004 ne ? V roce 2004 už přece byl facelift tak by měla být stejná jako 2006 ne ? Díky :)

ja som na win 10 64 bit spustil a úspešne použil vag 304 na win 7 64 bit nešiel ale na 10 cez nastavenie kompatibility ano. Dokonca som tam spustil aj VIS čo na win7 musím len cez virtualpc z winxp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...