Přejít na obsah

Převodovka


Bery

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám vadný synchron v Octavii 1,6 55KW. Znamy mi rikal, ze to byl vzdycky problem u techto prevodovek.prejede to pres zuby z 1-2 ostatni jsou uplne super nejmensi problem. jen proste pri razeni z 1-2 a to jeste pri alceleraci.Jinak to nedela.Ve skoda servisu mi rikali, ze oni se s jednim prevodem bavit moc nebudou.Ale vsechny synchrony by me vysly na 12000,- !!! a to nepocitam praci! je toto normalni? Nebo chteji vylozene vytahnout zbytecne penize?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze B je spravne. Zkus pri razeni 1-2 dvakrat vyslapnout spojku, jako pri razeni bez synchronu na starych vozech. Nemelo by to udelat.

No 2x seslapavat spojku to rozhodne neee. To bych tam mohl rovnou nacpat motor z tatrovky :-) jde mi o to co mysliteo te cene. Podle me je to kravina a i kdyby se menily vsechny synchrony tak to 12000,- stat nemuze. podle me jim slo o oto, ze kdyby mi uz tu prevodovku demontovali tak by nemenili jen jeden synchron.I kdyz jak se tak clovek zamysli jak ja poznam jestli menili opravdu vsechny a ne jen ten jeden ale napocitaji mi 12000,- Dneska uz bych se nicemu nedivil a ja to nepoznam nijak jen snad tim zpusobem, ze bu mit dobrou dvojku a to za super cenu 12 tisic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám vadný synchron v Octavii 1,6 55KW. Znamy mi rikal, ze to byl vzdycky problem u techto prevodovek.prejede to pres zuby z 1-2 ostatni jsou uplne super nejmensi problem. jen proste pri razeni z 1-2 a to jeste pri alceleraci.Jinak to nedela.Ve skoda servisu mi rikali, ze oni se s jednim prevodem bavit moc nebudou.Ale vsechny synchrony by me vysly na 12000,- !!! a to nepocitam praci! je toto normalni? Nebo chteji vylozene vytahnout zbytecne penize?

Bery kolikm to má najeto. Pokud nad 150 000 zkus ještě vyměnit olej a pak se uvidí. mohlo by se to trochu zlepšit.

Nečekej zázraky , ale někdy to trochu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vytáhnout převodovku rozpůlit vyměnit ty synchrony 5 krát tak za 850Kč , seštelování . Tak můj osobní odhad 10000Kč. Za hubičku se vtom nikdo hrabat nebude.Jinak, mají pravdu , že vyměnit rovnou všechny.

No mam pocit, jestli neni v tomto pripade lepsi raci se poohlidnout a ziskat nejakou jinou prevodovku v dobrem stavu cca do 5000,- to same mi totiz rekli primo v autorizovanem servise jestli neni lepsi koupit jetou za par tisic nez vic jak 10000 jen do synchronu a to nepocitam praci nejen demontaz a montaz, ale i rozebrani a samotna oprava prevodovky. (v autorizovanem servise chteli za demontaz a montaz prevodovky 1690kc vč. DPH. coz neni myslim na autorizak nejak moc. Jsou urcite i horsi ceny za banalnejsi opravy. :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No vytáhnout převodovku rozpůlit vyměnit ty synchrony 5 krát tak za 850Kč , seštelování . Tak můj osobní odhad 10000Kč. Za hubičku se vtom nikdo hrabat nebude.Jinak, mají pravdu , že vyměnit rovnou všechny.

No mam pocit, jestli neni v tomto pripade lepsi raci se poohlidnout a ziskat nejakou jinou prevodovku v dobrem stavu cca do 5000,- to same mi totiz rekli primo v autorizovanem servise jestli neni lepsi koupit jetou za par tisic nez vic jak 10000 jen do synchronu a to nepocitam praci nejen demontaz a montaz, ale i rozebrani a samotna oprava prevodovky. (v autorizovanem servise chteli za demontaz a montaz prevodovky 1690kc vč. DPH. coz neni myslim na autorizak nejak moc. Jsou urcite i horsi ceny za banalnejsi opravy. :blbec:

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
inac, nemohol by tu prosím niekto (v skratke) popísať čo sú to vlastne synchróny?

z názvu sa zdá že dáka finta čo vykúzli že pri preradení to nezachrapčí ;)

thx za podrobnejšie info

Takovy maly potvory, ktery behem razeni zajisti, ze se ozubena kola, ktere do sebe zasouvas, budou tocit stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...