Přejít na obsah

zvýšení podvozku


Yexup

Doporučené příspěvky

Pro ty z vás, kterým vadí nízká světlá výška zejména při parkování předním nárazníkem k chodníku je možnost zvýšení podložkami.

Osobně jsem zvolil +20mm přední a zadní část. (Na zadek se vyrábí i +30mm).

Podložky se instalují vepředu mezi axiální ložisko a těleso tlumiče s pružinou, na zadek se dává podložka do misky nad pružinu (tlumič je zde samostatně).

S3_20mm.png

20200316_162759.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

 koupil jsem staršího superba v combi s DCC a dost sedí oproti předku na zadek. Nevyznám se v tom moc, ale zaujalo mě, že podvozek lze zvednout. Já bych ho určitě zvednout chtěl, ale spíše to vypadá, že mohou být tlumiče v háji nebo pružiny nebo něco takového...? Pokud někdo poradíte, čím to, že auto tak sedí byl bych rád...

 

IMG_9526.jpg

IMG_9525.jpg

IMG_9524.jpg

IMG_9469.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Caute, zvysovali ste niekto podvozok? Ma to nejaky zasadny vplyv na spotrebu?

Chodim pravidelne na chatu, kde je totalne rozbombardovana cesta. Pocul som, ze 4x4 ma trochu vyssi podvozok nez normalne, mam normalne tlmice, nie dcc, ale stale mi to pride malo a obcas je tam taka diera, ze trochu suchnem podvozok. Tak by som to rad upravil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...