Přejít na obsah

Asistentka Laura


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
V 1. 5. 2020 na 22:33, King01212 napsal:

Dobrý den, prosím o info kde se da nastavit na displeji jazyk pro asistentku Lauru? Česky rozumí, ale odpovídá anglicky. Stejně tak i navigace. Výbava style plus.

Děkuji

Měl jsem to taky, vyřešeno v servisu aktualizací softwaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Dávejme sem postřehy co umí a na co nereaguje. Já za sebe: 

 

1. Zvyš/sniž teplotu u řidiče/spolujezdce - spolehlivě u dvouzónové klimatizace upraví. 

2. Rádio stanice jméno - když má uloženou, jde to. Jinak problém. 

3. Naviguj do Auto Jarov - trochu problém. Dlouho hledá, pak nabídne více možností na displeji (ale v podstatě jsou stejné). Ruční zadání by asi bylo rychlejší. 

4. Řekni nějaký vtip  řekla dva různé s odstupem asi 20 minut. Po vypnutí zapalování a opětovném startu ten druhý zopakovala. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, boban1108 napsal:

Dávejme sem postřehy co umí a na co nereaguje. Já za sebe: 

 

1. Zvyš/sniž teplotu u řidiče/spolujezdce - spolehlivě u dvouzónové klimatizace upraví. 

2. Rádio stanice jméno - když má uloženou, jde to. Jinak problém. 

3. Naviguj do Auto Jarov - trochu problém. Dlouho hledá, pak nabídne více možností na displeji (ale v podstatě jsou stejné). Ruční zadání by asi bylo rychlejší. 

4. Řekni nějaký vtip  řekla dva různé s odstupem asi 20 minut. Po vypnutí zapalování a opětovném startu ten druhý zopakovala. 

 

ad 4 - jeden je - pila a kladivo kradou auto... druhý - když nacouváte s autem do stromu...  třetí je jen trapná hláška - víte co mi přijde vtipné? auto bez hlasové asistentky... víc jsem z ní zatím nevyrazil

5. Kdo tě stvořil

6. Kdy tě stvořili - několik odpovědí

7. Zazpívej -několik vtipných odpovědí, za mě nejlepší je ta, že by si nejdřív musela vykolktat vajíčko :)

8. Kdy ses narodila - vždycky ty její narozky prošvihnu... "narozeniny jsem měla před pár dny..." :)

9. Je mi zima na nohy /ruce

10. Něco tu smrdí - když správně vyslovujete tak pustí dovnitř čerstvý vzduch, ale někdy řekne "já nic, já muzikant" nebo tak něco...

11. Polib mi prdel - na to mi řekla jen "každému dle jeho gusta..." :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
On 4/6/2021 at 7:58 AM, Joseamigo said:

ad 4 - jeden je - pila a kladivo kradou auto... druhý - když nacouváte s autem do stromu...  třetí je jen trapná hláška - víte co mi přijde vtipné? auto bez hlasové asistentky... víc jsem z ní zatím nevyrazil

5. Kdo tě stvořil

6. Kdy tě stvořili - několik odpovědí

7. Zazpívej -několik vtipných odpovědí, za mě nejlepší je ta, že by si nejdřív musela vykolktat vajíčko :)

8. Kdy ses narodila - vždycky ty její narozky prošvihnu... "narozeniny jsem měla před pár dny..." :)

9. Je mi zima na nohy /ruce

10. Něco tu smrdí - když správně vyslovujete tak pustí dovnitř čerstvý vzduch, ale někdy řekne "já nic, já muzikant" nebo tak něco...

11. Polib mi prdel - na to mi řekla jen "každému dle jeho gusta..." :D

12. Naviguj - Ve vaší zemi nejsem podporovaná, šťastnou cestu.... (ono to bolo trošku inak, ale význam je rovnaký)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

#Škodov_KÁR ... Laura so slovencinou nieje podporovana (mohli nastavit extra jazyk a extra jazyk hlasoveho asistenta) ... Cize Lauru vies pouzivat len v Cestine alebo jazyku ktory je podporovany (ja som si nastavil cestinu a da sa povedat, ze v 90% rozumie aj hovorenej slovencine x) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...