Přejít na obsah

Columbus - Hlasitost zvoneni iPhone XS


Doporučené příspěvky

Octavia RS245, Columbus, po pripojeni telefonu iPhone XS pres BT se vzdycky hlasitost zvoneni zvysi na maximum. Lze ztlumit tlacitky nebo v nastaveni telefonu, ale po par vterinach se znovu samo zesili na max. Zvoneni Columbusu neni problem, to je OK.

Po odpojeni samozrejme zustane na telefonu maximalni hlasitost a kdyz zapomenu ztlumit, jde o nervy.

Uz jsem vyzkousel snad vsechno nastaveni, marne.

Diky za pripadnou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co zkusit nastavit si nižší hlasitost vyzvánění na mobilu, před připojením k autu. U jednoho auta mi to také reagovalo v režimu handsfree, že pokud jsem měl vyzvánění na max, zaplo se na max. i v autě. Akorát s rozdílem, že po ztišení v autě, se ztišilo i na mobilu a po odpojení jsem to neslyšel. U iOS to třeba potlačují, aby se to neztišilo a po odpojení to bylo stále slyšet, tak se auto dorovnává k telefonu a ne obráceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, waikiki napsal:

Co zkusit nastavit si nižší hlasitost vyzvánění na mobilu, před připojením k autu. U jednoho auta mi to také reagovalo v režimu handsfree, že pokud jsem měl vyzvánění na max, zaplo se na max. i v autě. Akorát s rozdílem, že po ztišení v autě, se ztišilo i na mobilu a po odpojení jsem to neslyšel. U iOS to třeba potlačují, aby se to neztišilo a po odpojení to bylo stále slyšet, tak se auto dorovnává k telefonu a ne obráceně.


Presne tak to prave delam, na telefonu mam standardne nastavenou nizkou hlasitost a na Columbusu taky. Jak sednu do auta a telefon se pripoji, hlasitost na telefonu vyleti na max, Columbus zustane tak, jak byl nastaveny.

Kdyz odejdu, telefon zustane na max a nedejboze aby mi nekdo v tu chvili zavolal, infarkt muj a celeho okoli visi ve vzduchu...

V telefonu mam iOS 13.4.1, zrovna stahuju aktualizaci, kez by to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zatim jsem to nevyresil, ani aktualizace, ani nic jineho nepomaha...

Takze tise trpim (no vlastne ne moc tise s maximalni hlasitosti :-))

Vsiml jsem si ale, ze nekdy se hlasitost sama vrati zpatky, zatim to sleduju, ale vypada to, ze kdyz vystoupim z auta a telefon se odpoji, tak po delsi dobe (hodina nebo vic) se mi uz parkrat stalo, ze se to vratilo zase zpatky...

Tak nevim :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Columbus a iPhone xs 

stejný problém. 
 

mnohem více mě ale trápí jiný problém a snad mi na nej pomůžete najít řešení. Nejde mi vkládat text přes diktovani když jsem připojen k autu. U amundsenu to šlo ale u colimbusu 2015 mi to vůbec nebere žádný zvuk. 
 

diky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Uz je to skoro dva roky a stale zadne reseni, aktualne mam k HF pripojene dva iPhony (12 Pro a iPhone 8) a delaji to oba dva. Jakykoliv iPhone, jakykoliv software, vsechno spatne. Nezbylo mi, nez si na to zvyknout a dat si zalezet, abych telefon vzdycky po vystoupeni z auta ztlumil. Kazdopdne je smutne, ze jsem ani za dva roky patrani po netu, vyptavani na forech, dotazech v autorizovanych servisech apod. nenasel reseni :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
V 5. 1. 2022 na 23:32, GUS CZ79 napsal:

Uz je to skoro dva roky a stale zadne reseni, aktualne mam k HF pripojene dva iPhony (12 Pro a iPhone 8) a delaji to oba dva. Jakykoliv iPhone, jakykoliv software, vsechno spatne. Nezbylo mi, nez si na to zvyknout a dat si zalezet, abych telefon vzdycky po vystoupeni z auta ztlumil. Kazdopdne je smutne, ze jsem ani za dva roky patrani po netu, vyptavani na forech, dotazech v autorizovanych servisech apod. nenasel reseni :-(

Mam temer stejny problem na iphonu 11, ale jenom v Oplu Insignia. Jeste mam Ford Sync3 a tam mi to nedela. A hlasitost neni na max, ale jednu carku nad minimem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...