Jump to content

Recommended Posts

Od 7.10.2020 vlastním nový Kamiq 1.0 TS 85 kW. Ve výbavě má dva porty USB C. Flash disk (značkový Samsung) s výstupem pro USB C se v jednom portu vůbec nenačte a v druhém portu přehrával písničky, ale po 2 dnech používání se při přehrávání zastavil. Odebral jsem ho a znovu zapojil, ale stále se připojuje a nic nepřehrává. Flash disk jsem zkontroloval v PC, tam je v pořádku. Nemá někdo s tímto zkušenosti ? Nevím, jestli by nepomohlo pořídit nový flash disk s redukcí na port C.

Děkuji Aleš Sluka

Z vlastní zkušenosti používám redukci Samsung z C na A a různé flešky fungují. Koupil jsem předtím také nějakou redukci a ta měla umět přenos i napájení, ale přenos nefungoval (zkoušel jsem přenos z telefonu pomocí této redukce na flešku a vše OK). Nyní ji používám na napájení kamery. Prostě si se škodováckým softwarem všechno nerozumí. Na fotce přikládám jaký typ redukce používám, 1 ks jsem koupil v CZ prodejně a po vyzkoušení jsem druhý kus stejného provedení koupil na Aliexpressu, ale za úplně jinou cenu.

USB.jpg

Problém ja vidím v USB C konektore ktorý je šledránsky podľa mňa. Nedrží dobre a stačia vybrácie ako nerovnosť cesty a systém sa odpojí. Robilo mi to aj na samsungu v peugote. Pomohla zmena telefóna na Iphone. Má laiting a ten v peugote neodpájalo. Samsung tam som skúšal dva mobili a robili to oba.Tu to je bezdrátovo tak nemusím riešiť ani kábel ani konektor. Keby robili konektor USB C ako mám na Macbooku pro tak verím že bude dobre funkčný aj na aute. Je dosť tuhý a pevný neveklá.

Okamžitá reklamace, co jiného...! To myslíte vážně, cituji:

před 8 hodinami, thomas_b_b napsal:

Prostě si se škodováckým softwarem všechno nerozumí.

?? Takže škodovka si dělá co chce a sere na Universal Serial Bus standard, zcela jistě dle IEEE, RFT, nebo co já vím? Ale no tak.

• 2 months later...

Dobrý deň neviem či píšem správne ale mám otázku bol som v aute a skúšal som cez kábel sa pripojiť s autom zvuk ide ale obraz nie aj keď dám YouTube zvuk ide obraz nie ani navigácia sigyc mi nejde kde robím chybu ďakujem?