Jump to content

Recommended Posts

Od 7.10.2020 vlastním nový Kamiq 1.0 TS 85 kW. Ve výbavě má dva porty USB C. Flash disk (značkový Samsung) s výstupem pro USB C se v jednom portu vůbec nenačte a v druhém portu přehrával písničky, ale po 2 dnech používání se při přehrávání zastavil. Odebral jsem ho a znovu zapojil, ale stále se připojuje a nic nepřehrává. Flash disk jsem zkontroloval v PC, tam je v pořádku. Nemá někdo s tímto zkušenosti ? Nevím, jestli by nepomohlo pořídit nový flash disk s redukcí na port C.

Děkuji Aleš Sluka

Link to post
Share on other sites

Z vlastní zkušenosti používám redukci Samsung z C na A a různé flešky fungují. Koupil jsem předtím také nějakou redukci a ta měla umět přenos i napájení, ale přenos nefungoval (zkoušel jsem přenos z telefonu pomocí této redukce na flešku a vše OK). Nyní ji používám na napájení kamery. Prostě si se škodováckým softwarem všechno nerozumí. Na fotce přikládám jaký typ redukce používám, 1 ks jsem koupil v CZ prodejně a po vyzkoušení jsem druhý kus stejného provedení koupil na Aliexpressu, ale za úplně jinou cenu.

USB.jpg

Link to post
Share on other sites

Problém ja vidím v USB C konektore ktorý je šledránsky podľa mňa. Nedrží dobre a stačia vybrácie ako nerovnosť cesty a systém sa odpojí. Robilo mi to aj na samsungu v peugote. Pomohla zmena telefóna na Iphone. Má laiting a ten v peugote neodpájalo. Samsung tam som skúšal dva mobili a robili to oba.Tu to je bezdrátovo tak nemusím riešiť ani kábel ani konektor. Keby robili konektor USB C ako mám na Macbooku pro tak verím že bude dobre funkčný aj na aute. Je dosť tuhý a pevný neveklá.

Link to post
Share on other sites

Okamžitá reklamace, co jiného...! To myslíte vážně, cituji:

před 8 hodinami, thomas_b_b napsal:

Prostě si se škodováckým softwarem všechno nerozumí.

?? Takže škodovka si dělá co chce a sere na Universal Serial Bus standard, zcela jistě dle IEEE, RFT, nebo co já vím? Ale no tak.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Dobrý deň neviem či píšem správne ale mám otázku bol som v aute a skúšal som cez kábel sa pripojiť s autom zvuk ide ale obraz nie aj keď dám YouTube zvuk ide obraz nie ani navigácia sigyc mi nejde kde robím chybu ďakujem? 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...