Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Proč mi to děláte :help::help: Lexán je můj velkej sen!!!

Tohle je prej pěkný kladivo!!! :palec2: Ale já nejraději LS 600h :wub::wub:

LS 600h, tak to jsme dva. U nás po městě jeden pražák jezdí. Anebo Bentley (Arnage, Continental Flying Spur...) Ale já nejsem šejk, ale obyčejnej občan ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mi to děláte :help: :help: Lexán je můj velkej sen!!!

Tohle je prej pěkný kladivo!!! :palec2: Ale já nejraději LS 600h :wub: :wub:

KOKY to je nás na ty Lexikony více :palec2::feve:

Krysa - my už si o tom svoje myslím pověděli, že? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku si nákladem odlomil nárazník...

Vypadá to jako Fiat Marea....Měl jsem jejího předchůdce Tempru kombi a ta měla spodní část nárazníku vyklápěcí ven při zavřených 5-tých dveří. Právě pro převoz dlouhého nákladu... Tuto vychytávku jsem dost často využil...dodnes na to auto vzpomínám v dobrém, přesto, že to byl Fiat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, fotil jsem to okolo 19:15 a ještě trošku mžilo, tak bylo hovno světla, tak foto nic moc. A je to ten italskej shit. To jsem nevěděl, že tomu jde vyklápět nárazník.

čoveče taky jsem se k tomu tak stavěl, ale nutně jsem potřeboval na chvilku auto a zůstala u mne 6 let... a co to vydrželo, hrůza. Motor z Ducata 2,00TD naprosto nezničitelný a chytlavý za každého mrazu a hlavně i při totálně plném autě super spotřeba a spousty odkládacích ploch a míst a vůbec i jiných píč...ek, které ani Octa nemá - tedy možná tehdy neměla. .... jak říkám, mám na něj jen dobré vzpomínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám taky jednu bazarovou. Sice jsem ji nenafotil sám, ale jen našel na netu, ale čumím na to jako puk :kuk: a nestačím se divit, co si někteří jedinci jsou ochotní nacpat do auta :wacko:

Nějak jsem to nepochopil, má-li to být rychlovarná konvice či co?... :feve::kuk:

Jinak je to vyvěšené tady:

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=127887

Omlouvám se, že to není můj vlastní autorský výtvor, ale nenapadla mne jiná sekce, kam to dát...

post-1621-1207311428_thumb.jpg

post-1621-1207311435_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám taky jednu bazarovou. Sice jsem ji nenafotil sám, ale jen našel na netu, ale čumím na to jako puk :kuk: a nestačím se divit, co si někteří jedinci jsou ochotní nacpat do auta :wacko:

Nějak jsem to nepochopil, má-li to být rychlovarná konvice či co?... :feve::kuk:

Taková :help: " závislost " :help: má mnoho forem, tak proč ne třeba na čerstvě uvařené kávě či čaji ? :p Především když vjedeš na D1 tak kolikrát není kde a času je spousta když stojíš v koloně !!! :kuk::kuk::kuk: A kdoví co v tom vlastně vaří ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naftový Favorit ;)

X5 je z BMW, wagon R+ je ze Suzuki ? A to d za GLX je z čeho ?

To je, ale kombinace nápisů, sakra já mám jen Octavia lol

TO d za GLX je na 100% z BMW nebo jeho imitace. Alespoň mám ten pocit, jen doufám, že správný :feve:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...