Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj, tu som riešil niečo podobné, klepalo mi to síce trošku inak, ale len pri volnobežných otáčkach cca 750ot/min akonáhle to stúplo trebárs pri zapnutej klíme na 1000ot/min klepanie zmizlo. No ale posledných cca 14dní ten klepot nepozorujem už vôbec...

https://forum.skodahome.cz/topic/122386-%C5%99et%C4%9Bz-v-rozvodech-12-tsi/?do=findComment&comment=2508461

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me klepal hodne rozvodak, bylo to slyset hlavne pri startu , ale pak se napnul a dobry, jednou ale nez to zmizelo jsem ujel asi 10km, i sem volal do servisu, prej to je dobry. Ale twnhle zvuk je tak rychlej, ze bych rekl, ze to souvisí s pistama. Ale jsem laik! 

Retez a remen bych zkusil. HODNE STESTI :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už som mal menené rozvody nič potom hydrošteli nič a napokon mi menili komplet olejové čerpadlo nič. Včera sa mi rozpadol alternátor- Dnes som bol pre auto vraj taký rozpadnutý a zničeny alternator pri 80tis. ešte nevideli aj si ho odfotil mechanik vraj také alternátory menia pri 250 tis.km.tak ja už potom neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...