Jump to content

Kapky vody v brzdovém světle

Recommended Posts

Posted (edited)

Ahoj, dneska jsem objevil v brzdovém světle kapky vody (viz foto). Za posledních pár dní tu nepršelo ani jsem nebyl v myčce.

Trochu  jsem si o mlžení světel početl, takže fyzikálně tuším, jak to vzniká.

Prosím Vás o radu - mám to jít reklamovat? Může to autu ublížit? Záruku mám ještě 3 roky nebo 85 tis. km.

Časově na tom nejsem nejlépe, na podzim by to mělo být lepší, tak si říkám, že bych to zatím zkoušel sledovat (za jak dlouho to zmizí, jestli se to neobjeví i na dalších světlech atd).

Co myslíte?

brzdove_svetlo.jpg

Edited by b.jozka
aktualizováno foto v jpg

Když to tam máš jednou, bude to tam (pokud to vyschne - což se třeba u mne ani v letních vedrech nestalo) znova.

Ale tohle byla zrovna věc, se kterou nebyl problém. Jasně viditelné, takže výměna. Od tý doby se snažím trochu šetrněji zavírat kufr, údajně tam něco praská, když s tim třískneš, pokud tedy samozřejmě nemáš elektrický zavíraní.

před 4 minutami, m.a.r.e.k napsal:

mam klasicke zatvaranie kufra . a este sa mi vlhkost objavila na narazniku v odrazke ale nie v tej kde je hmlovka ale na druhej strane 

Ono to brzdove svetlo praska tam,kde vychádzajú kovové šroby z plastu na uchytenie a ta odrazka je určite tiež prasknutá z vnútornej strany

Prasknute pri uchyte skrutiek. Na zaruku a nemanipulovat dverami. Mas verziu style s plastovym spojlerom

Proste je to na krasu, nie funkcnost 😂