Přejít na obsah

Odprýskává mi lak


Wassermann

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tady na fóru a opět mám problémeček :(

Umívám si takhle auti a tak jsem si řekl, že malým proudem vody z hadice lehce opláchnu ty mušky z chladiče a celkově jsem mokrou hadrou trochu pucoval i motor pod kapotou. No a jak tak umívám ten prostor mezi předním nárazníkem a chladičem, koukám jako blázen, barva z vnitřní strany nárazníku jde pod proudem vody zcela bez problémů pryč!!! Sáhnu na to rukou a zjišťuji, že ta barva tam vůbec nedrží a kdybych v těhle místech přejížděl (čistil třeba hadrou) dál, tak ji dostanu dolů bez problémů úplně všude, po celé ploše :o

Kua to snad není možný, takováhle "kvalita"! Nechápu to. Ta barva na tom plastovém nárazníku prostě vůbec nedrží. Auto staré 1,5 roku, najeto 30t km, garáž, provoz celoročně, ale pravidelně myju, voskuju, pulíruju a ono tohle.

Na fotkách to asi bude názornější.

Celkový pohled na "škvíru" mezi nárazníkem a chladičem, Ti z Vás, kteří jste lépe vybavení, zde zřejmě máte ještě jeden "chladič" - od klimy...

post-5-1163388351.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pro upřesnění: zvenku je nárazník zcela OK, lak v pořádku, bez jediného škrábanečku a nikdy jsem s ním nikde netrcl, třeba o obrubník atp., takže k mechanickému poškození nikdy dojít nemohlo a ani nedošlo a auto vždy umývám jen slabým proudem vody z hadice, žádnou vapkou, takže ani k poškození vlivem velkého tlaku vody taky dojít nemohlo. Je ale pravdou, že prostor mezi nárazníkem a chladičem, kde k problému došlo, jsem nikdy nijak moc nepucoval, až teď (trochu blbě se tam dostává :) ). Takže špína si tam hověla tak rok a půl, jen občas jsem to trochu opláchl proudem vody z hadice, ale dříve to bylo ještě OK a nic se nedělo, až teď :(

Potkalo to už někoho z Vás? A jak jste to řešili? Na reklamaci by se to asi dalo řešit, ne? Záruka na vady laku 3roky, auti je ještě k tomu v plné, dvouleté záruce a že je to barva na plastu a ne na kovu (kastli) a je z vnitřní strany a ne zvenku, to snad nevadí... Předpokládám tedy, že by to na záruku měla Škodofka minimálně sundat a přelakovat, kdybych čekal třeba výměnu celého dílu, to bych asi chtěl od Škodofky moc, že? <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo, JaKr: ach tak, no trochu jsem se tím vyděsil, ale dokud to není zvenku, tak to tedy asi řešit nebudu. Jen to trochu nechápu, proč to Škodofka dělá tak, že to pak slízá :huh: Nebylo by jednodušší to tedy nestříkat vůbec a neděsit zákazníky, jako jsem já? :D

Oni to nestříkaj schválně, ale kdyby tam neměla barva být vůbec, museli by to pracně zakrývat a to se nevyplatí,,, ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo, JaKr: ach tak, no trochu jsem se tím vyděsil, ale dokud to není zvenku, tak to tedy asi řešit nebudu. Jen to trochu nechápu, proč to Škodofka dělá tak, že to pak slízá  :huh: Nebylo by jednodušší to tedy nestříkat vůbec a neděsit zákazníky, jako jsem já? :D

Oni to nestříkaj schválně, ale kdyby tam neměla barva být vůbec, museli by to pracně zakrývat a to se nevyplatí,,, ;)

Ach tak, no jen doufám, že to tímto "stylem" nedělá Škodofka i na jiných částech auta, to už by mě jeblo... :D Ta sloupaná barva mi docela ruší estetickou pohodu při otevřené kapotě :t

JaKr: taky pěkný, koukám -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mě se objevil podobný problém. Na nárazníku zevnitř už žádný lak není, ale začal se odlupovat i na víčku od nádrže. Je to tam taky jen nastříkaný bez jakýkoliv základní barvy. Nemam to vyfocený a už jsem to sbrousil a nalakoval, ale začalo se to odlupovat zevnitř a u toho kloubu a u tý úchytky k otvírání se to začalo odlupovat i zvenčí... Koukam že šetřili úplně kde se dalo... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...