Přejít na obsah

Chyba 16556


steve

Doporučené příspěvky

Tak uz jsem ten vzduch vykutil - "oddelal hadicku za filtrboxem, u filtrboxu zadal dirku sroubem a na hadicku nasadil benzinovy filtr, aby si to mohlo tahat vzduch bez bordelu, je to hadicka ke vstrikum"......ted jde o to (pokud vubec z toho neco bude), jestli ta kontrolka zhasne sama nebo to bude muset zase na VAG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud to tu chybu nebude házet, tak časem kontrolka zhasne, ale bude to chvilku trvat. Lepší je to smáznout na diagnostice. A tobě to ukazovalo tu bohatou směs i před tím problémem s rozvody? Jsem zvědavý jestli to pomůže, mně to nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, pred rozvody mi to neukazovalo....prave premyslim, co se mohlo pri tom stat (kladka, vod.cerpadlo, rozvodovy remen, vnejsi remeny, vsechny filtry, olej 5W40). Mimochodem jsem po te predelavce nejakou zmenu nezaznamenal, furt to strili z vyfuku po ubrani plynu, takze jasna bohata smes. To auto mam od novoty a porad v nem pribyva problemu, co nejdou vyresit....je to jak zaklete....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nazdar. Na viacero miestach som sa dočítal o tejto chybe a ja mám ten istý problem. Vypisuje mi chybu 16556, strieľa z výfuku, ranné štartovanie na 2-3 krát ale kontrolka motora mi nesvieti ako ostatným. Dostal som radu od kamaráta že ak mi vysviti kontrolka motora tak stačí dupnúť na plyn, čo som aj urobil a pri rýchlosti 180-190 kontrolka motora prestane svietiť približne na 2 týždne ale chybu tak isto ukazuje, strieľa z výfuku a ranné štartovanie na 2-3 krát. Kde môže byť chýb ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Chyba 16556

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...