Jump to content

Vstřiky?

martind_
 Share

Recommended Posts

Dobrý den,

Mám O3 vRS 135 KW ..najeto 233 tisíc, olej měním po 15 tisících ( nežere ho skoro vůbec) s autem jezdím jenom do autorizovaného servisu, cokoliv tam je tak hned měním a v poslední době se mě začalo stávat, že mezi 1500 ot až 2000 ot min jsou takové divné zvuky a mikrosekundové škubnutí. Ještě se mi zdá, že motor je z venku hlučnější než byl dřív.

Jedno video je při vypalování DPF - silné klepání, druhé video je volnoběh po vypálení DPF - menší klepání

Asi už je čas auto, poslat do světa, že? za výměnu vstřiků se mi 40K dávat nechce, kdyby měl někdo ověřenou firmu, která to umí udělat za méně budu rád za doporučení. 

Kde si zobral, že výmena na tomto motore stojí 40k ?? Ja som menil a zohnal som nové za 200€ kus. Nemyslím, žeby to bola nejaká vysoká cena skôr nízka. 

Výmena nieje nijak zvlášť zložitá, stačí mať momentový kľúč nové vstreky s novými tesneniami a nové dva šróby, ktoré držia vstreky. Za pol hodinu to je vymenené. 

Ak chceš pomôcť tak tie videa postni ešte raz alebo daj na Youtube. 

Podle zvuku nepoznám, ale podíval bych  se na korekce a jestli už jsou špatné....

Taky jsem kupoval cca za 5500 kus.

Vždy 2 vstřiky jsou chyceni jedním držákem a šroubem. Aby jsi vstřik vyndal, je potřeba vytáhnout trochu i vstřik sousední.

Při výměně je dobré ještě začistit sedla, aby si nový dobře sednul.