Přejít na obsah

Scala FL


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak som si dnes bol pozrieť FL scaly.

Ten semis je len u vyššej výbavy. U lacnejšieho modelu sa mi zdá praktickejší plastový diel. V predu sa mi zdá že palubka a madla  nevrzgaju a držia pevne. Vzadu madla sú ako u pôvodnej verzie. Celkovo okrem svetiel nič mimoriadne som nepostrehol. Potom som zašiel kuknúť Kiu ceed lebo chceme kúpiť druhé auto do rodiny a  tá scala na skutočné vzadu miesta na rozdávanie ale u ceedu sa mi zdala pristrojovka byť pevnejsia ako aj dvere. No mám hlavolam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevahaj, uz mas kamosov v servise…ber scalu aby si sa nenudil :)

kolki budete jazdit v tom aute? Lebo to miesto vzadu malo zmysel pre mna kym deti mali sedacky a kopali do chrbta. Teraz by som to uz neriesil vobec. Jednu scalu mas, tak vies ocenit co vyuzijes a co nie. Asi ani kufor nebude alfa pre teba pri druhom aute do domacnosti.

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@slovacik

Rámci FL niečo ponúknuť musia. A dať semiš na palubovku ich nestojí žiadne úsilie pri zmene výroby, resp tvaru a formy pre ten výlisok/odliatok. Vec názoru.

A cena v SR bola aká?

Lebo stále jasne nevidím cenu First edition a moj odhad v 1,5ke bol 25 či 26k. A to už dáva troška lepší priestor na výber auta.

inak ak zvažuješ tú FL, zvažuješ i elektrické sedačky? Lebo v reportáži čo bolo v motoringu odznela veta pri otázke na škodovku, že sedačku nedoriešili ešte. A žiaľ po 4 ej výmene som zjavne tam isto ako predtým, len to trvalo dlhšie, kým sa ten mechanizmus rozhegal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,5TSi 6MP vybava Selection zacina na 22370 € automat 24430 a first E+ je za priplatok 199€. 

Ja som v 2019 dal za svoju 1,0. 85kw 15500e a teraz by som dal cca 21 ale nejaké drobnosti by boli naviac. 

Editováno: , autor: slovacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíma je už automaticka a sťahovanie je elektrika. 

Ja by som získal bezdrôtový smartlink ukazovatel stavu kvapaliny, virtualny kokpit 8" nový IT, full led svetlomety a zas záruku na 5 rokov. 

Prišiel by som o bezkľúčové otvaranie,  vyhrievaný volant, plnohodnotnú rezervu, dažďový senzor a asi aj kozene prevedenie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...