Přejít na obsah

Číslo motoru


Shotek

Doporučené příspěvky

Měl jsem stejný problém, když jsem kupoval starší Oktávku.

Na evidenci to prošlo s odřenýma ušima. (asi i Tvůj případ). Poslední 2 čísla tam skoro už nebyly.

No a při přihlášení jsem požádal o výmaz čísla motoru.

A je to!

Teď už číslo motoru nemusí být. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém, když jsem kupoval starší Oktávku.

Na evidenci to prošlo s odřenýma ušima. (asi i Tvůj případ). Poslední 2 čísla tam skoro už nebyly.

No a při přihlášení jsem požádal o výmaz čísla motoru.

A je to!

Teď už číslo motoru nemusí být. -_-

Jo to je přeně můj případ. "Poslední čísla špatně čitelné." Takže si mám zajít na úřad kde jsem to auto registroval a říct, že chci vymazat číslo motoru? Dival jsem se do techničáku a tam mám jen AHF, ale žádný čísla, tak jsem z toho trochu vedle. Jaký číslo si mám teda nechat vymazat :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to ještě musel řešit jinak, jel jsem do škodováckýho servisu, tam mi ofotili staré nečitelné číslo, vzali to místo ocelovým kartáčem, odrezili, pak přetřeli ten kus litiny stříbřenkou, nafotili znovu - napsali dobrovzdání s fotkama a razítkem o shodě s techničákem a zkásli mě o 500,-Kč a pak hurá znova na technickou a bulda tam na to koukal jak vosa do flašky .... Něco si bručel a v pohodě jsem projel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm a ted mi jeste nekdo poradte jak nejlepe poresit typ motoru, samozrejme vim, ze to legalne nejde, ale?? hromada lidi meni motor uz za jinej, napr AGR za ALH atd a poreseny to maj i v technicaku, ale jak? podelte se -_- .. treba ja mam AGR motor a kdyz ho budu chtit menit, tak asi tezko budu schanet AGR v super stavu kdyz se prestal delat dejme tomu v roce 2000 .. schanet dedka, kterej najede 5 tisic rocne asi bude porod :)

Editováno: , autor: gdanx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...