Přejít na obsah

REAKCE


HANZTD

Doporučené příspěvky

Jen muj osobní postřeh , ostatní si ho nenechte vnutit
poslední dobou tady na foru zaznamenávám dotazy od FERDŮ co se přihlásej , vznesou JEDNIM příspěvkem dotaz at už rozumnej nebo debi...nechytrej a čekaj na spasení světa 
Když se jim dostane odpovědi-í tak už ani nemaj tu slušnost vyjádřit výsledek rad-y ... chápu že je těžky to vyfiltrovat kdo je slušnej a kdo vykuk , ale asi už nemam sílu ani chuť někomu s prvním dotazem po registraci před ,,pěti´´ minutama poradit ...... 

JE TO FAKT JEN ZA MĚ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek. Jsem na tomto fóru také nováček, ale na jiných fórech jsem již nějakou dobu a všude je to stejné.  V dnešní uspěchané době se lidem nechce číst, tak se hned ptají a někdy nemají trpělivost ani počkat na tu odpověď. A když jim doporučíte nastudovat téma a dáte jim odkaz, tak vás pošlou do .... ,že přece nebudou hodinu něco pročítat. Tož asi tak nějak to dnes chodí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...