Přejít na obsah

Brzdy (pocit vs autor. servis)


misa.jazz

Doporučené příspěvky

Ahoj,

byl jsem s autem (2018, najeto cca 40 tis, u mě cca půl roku) na pravidelným servise a důraz jsem dal na kontrolu brzd. Proč? protože při brždění a zejména po vyjetí po stání (jen přes noc) je to jako by byly destičky totálně vyjeté (jako kov na kov). Po nějaké době se to sice trochu uklidní, ale i tak slyším ten "škrábavý" zvuk, i když méně. Po servise mi řekli, že technik nic špatnýho nenašel a desky a kotouče jsou v pohodě do minimálně další kontroly...chápu, že při delším stání se to stává, než se to "ojede", ale u několik předchozích vozidel to nebylo rozhodně takhle extrémní a už vůbec ne pořád...nejspíš to nechám projet ještě v jiném servisu, nicméně si říkám...autorizovaný, razítko a potvrzení o kontrole brzd, tak snad...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytočná námaha, brzdy na O3 (a nielen tu) sú kvalitatívne sračka (vyjadrenie autorizovaného predajcu) a ani to nevyreklamuješ - leda vymeniť za svoje (ja som tak menil po 30 000km - jó bratu za 700€)...

Ohľadom toho je tu niekoľko tém, skús si to prejsť, ale obávam sa že nič pozitívne sa nedozvieš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělalo Ti to i v letním období za sucha, nebo jen nyní v zimě?

Já jsem před cca 2 lety reklamoval hlučné zadní brzdy na mém S3 (i když pohledově byly brzdy pěkné a čisté). Opravdu byla kvalita hlavně zadních brzd mizerná přímo z fabriky. S reklamací jsem uspěl až v druhém autorizovaném servise Škoda, kde mi dali celé zadní inovované brzdy (kotouče a desky). Od té doby mám klid. 

Když auto zmokne, nebo je ve vlhku tak první 1-2 zabrždění to je hlučnější, ale pak je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedna věc je období, je asi pravda, že je to v zimě hlučnější. Druhá věc je, že do konce roku mám po servisní prohlídce prodlouženou záruku, o kterou bych pravděpodobně výměnou brzd přišel.(?) Ale protože to bude pět let od výroby, tak to asi stejně končí a navíc už pro ten pocit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...