Přejít na obsah

Vyhrievanie čelného skla


Karol kolo

Doporučené příspěvky

Zdravím mám škoda kodiq a budú menit čelné sklo.

Chcel by som tam dať už vyhrievané.

Climatronic som vymenil s tlacitkem na vyhrievanie.

Ale aby som to oživil potreboval by som ako mám natiahnuť káble a doplniť climatronic.

Vedel by niekto poradiť prípadne poskytnúť schému.

Dik

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Jak vám funguje v těchto mrazech vyhřívání předního okna ( mám folii ). Když bylo kolem nuly ( - 2 st ) tak námraza se z okna rozpustila po cca 1 - 2 minutách. Teď v těchto mrazech ( - 10 /15 st ) vyhřívání zcela nefunguje a námrazu rozpustí až zapnutý větrák klimatizace po zahřátí.

Když zapnu nebo vypnu vyhřívání zadního okna, pod palubovkou lupne relé, pokud zapnu nebo vypnu vyhřívání předního okna nic není slyšet ( relé nelupe )

 

Volal jsem do servisu a bylo mi řečeno, že vyhřívání folii v takových mrazech nefunguje, že je slabé. Vyhřívání pomocí drátků ( III Octavie ) prý rozmrazuje i v těchto mrazech. Při zapínání předního vyhřívání prý opravdu nic pod palubovkou nelupe ( relé ).

 

Tak nevím, jak to máte vy a jaká je skutečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...