Přejít na obsah

Side Assist


Guppy

Doporučené příspěvky

Ahoj, při aktivaci funkce Side Assist vrací systém automobil zpět do pruhu? Tj. když se pokusím najet z připojovacího pruhu a jede vedle mne jiné auto v mrtvém úhlu, nedovolí mi systém dokončit odbočení? Nebo jen zavibruje volant, jako u starších verzí... Díky za případné info.

Editováno: , autor: Guppy
špatný obsah příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Guppy změnil název na Side Assist
  • o 2 týdny později...

Já jsem spíš myslel Blind Spot Detect. Ale dotazem přímo ve ŠKODA CZ tato funkce pro Karoq FL není k dispozici a ani ji nelze objednat. Tak doufám, že až bude, tak ji půjde do auta doinstalovat. Zajímavé, že pro OCTAVIA objednat lze.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Guppy napsal:

Já jsem spíš myslel Blind Spot Detect. Ale dotazem přímo ve ŠKODA CZ tato funkce pro Karoq FL není k dispozici a ani ji nelze objednat. Tak doufám, že až bude, tak ji půjde do auta doinstalovat. Zajímavé, že pro OCTAVIA objednat lze.......

Blind Spot Detect tuto funkciu Karoq,Ateca PA,Thaos u SWA 2Q nema,odpovedat preco je to tak musi niekto kde sa o tom rozhoduje. Je moznost tu funkciu dorobit,pouzit data pre 2Q radar ktore Blind Spot Detect ma( surodenec Superbu od VW) a podla toho umiestnit spravne radar to znamena konektorom dnu nie von ako je aktualne namontovany.Pozicia Master a Slave sa nemeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...