Přejít na obsah

Octavia Combi I - al kola


tomasso2

Doporučené příspěvky

Zdravim,

mam dotaz, chci se jen ujistit pujdou mi na OC al kola rozmeru 7x17 5x100 ET48 bez jakychkoliv extra uprav blatniku apod a pripadne jaky gumy by jste mi doporucili?

Diky moc za tipy Tomas

Nevím co tě vede utácet těžce vydřený many za kola v takovým debilním rozměru! Kup si hned na poprvé pořádný alu kola ve standardním rozměru 8x17 ET 35. Nebo tady chceš rozšířit řady těch fňukalů, kteří pak neví jaký podložky by si nacpali pod kola, aby jim auto trochu vypadalo????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mam dotaz, chci se jen ujistit pujdou mi na OC al kola rozmeru 7x17 5x100 ET48 bez jakychkoliv extra uprav blatniku apod a pripadne jaky gumy by jste mi doporucili?

Diky moc za tipy Tomas

Nevím co tě vede utácet těžce vydřený many za kola v takovým debilním rozměru! Kup si hned na poprvé pořádný alu kola ve standardním rozměru 8x17 ET 35. Nebo tady chceš rozšířit řady těch fňukalů, kteří pak neví jaký podložky by si nacpali pod kola, aby jim auto trochu vypadalo????

pozor milane, 7x17 jde na octu v pohode na gumy 205/50 i 225/45

neni to nic nestandardniho preci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitto,

za takový kola bych já nikdy nedal mince! Při ET 48 bude auto vypadat jako tramvaj tady u nás v Ol. Pokud se nepletu, tak ty máš 18ctky kolca, ne? Ty budou mít určo rozměr 8x18 ET 35...

A pak guma 225 na disk 7J??? To už vůbec nééé! Takto stažená guma má pak špatný profil (běhoun do oblouku) a sjíždí se prostředkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitto,

za takový kola bych já nikdy nedal mince! Při ET 48 bude auto vypadat jako tramvaj tady u nás v Ol. Pokud se nepletu, tak ty máš 18ctky kolca, ne? Ty budou mít určo rozměr 8x18 ET 35...

A pak guma 225 na disk 7J??? To už vůbec nééé! Takto stažená guma má pak špatný profil (běhoun do oblouku) a sjíždí se prostředkem...

no ale ET 48 to je humac to uznavam, ale jen sem myslel to s tim 17x7, protoze spidery sou taky takovyhio rozmeru, ale dava se na ne 215ky takze asi proto neni 225 ideal, ja na tom mel ty 205 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitto,

za takový kola bych já nikdy nedal mince! Při ET 48 bude auto vypadat jako tramvaj tady u nás v Ol. Pokud se nepletu, tak ty máš 18ctky kolca, ne? Ty budou mít určo rozměr 8x18 ET 35...

A pak guma 225 na disk 7J??? To už vůbec nééé! Takto stažená guma má pak špatný profil (běhoun do oblouku) a sjíždí se prostředkem...

no ale ET 48 to je humac to uznavam, ale jen sem myslel to s tim 17x7, protoze spidery sou taky takovyhio rozmeru, ale dava se na ne 215ky takze asi proto neni 225 ideal, ja na tom mel ty 205 ;)

Na spidery 7J17 ET 38 se normálně dává 205/50, 215/40, 215/45 a 225/45. Já osobně jsem měl spidery 2 roky na 225/45 a super. Teď je mám znovu - např video - Škodík na autodromu Most - tam sem na nich jezdil. Nedám na spidery s pneu 225/45/17 dopustit. A nic se nesjíždí. Pokud se někomu sjíždí prostředek tak má špatně nafouklý gumy a pokud kraje tak ať si udělá geometrii.

Na disk 7J17 jsou jako standard 2 gumy - ato 205/50 a 225/45 - koukněte se co se dává v základu na 17tky na seaty, audiny a VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se s níkým přít o tom, jaký kola jsou nej. Můj názor na kola (jestli někoho zajímá) je tady napsaný. Alu o rozměru 8x17 ET 35 jsem radil z jednoho a prostého důvodu. A to proto, že se pod takový kolo nemusí dávat žádný podložky. Pak mi chodí spousta mejlů, s žádostí o výkres alu podložek pod jejich mrdky kola! Právě tohohle problému jsem chtěl tazatele ušetřit. Kola za cca 12 - 20 táců, to není půlka chleba, že se na druhý den vyhodí a koupí se druhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...