Přejít na obsah

Retrofitting FL radio to pre-FL Citigo


P3P5I

Doporučené příspěvky

Hello from Egland!

 

I dont want to come across as ignorant person, it would be easier to use 'Forum Search' option, however, the language barrier makes it bit awkard.

 

Im trying to find information on retrofitting FL radio to a 2014 Citigo. I have the radio, which unfortunetly will need a Component Protection (CP) to be disabled using O.D.I.S.

 

Is there anything else I need to be aware? Wires are being connected on like-for-like basis. Is there a need to run an additional wires to the radio?

 

I have so far added to my Citigo MFSW, CCS. @danikd helped me a lot with those retrofits.

 

Last thing on my to-do-list is retrofitting the FL radio.

 

If You could point me in right direction I would be realy greatfull.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překlad google.

 

Nechci působit jako ignorant, bylo by snazší použít volbu 'Forum Search', nicméně jazyková bariéra to dělá trochu trapným.

 

Snažím se najít informace o dovybavení rádia FL na Citigo 2014. Mám rádio, které bohužel bude potřebovat ochranu komponent (CP), aby bylo možné deaktivovat pomocí O.D.I.S.

 

Je ještě něco, co musím vědět? Vodiče se připojují stejným způsobem. Je potřeba vést další kabely k rádiu?

 

Zatím jsem přidal do svého Citigo MFSW, CCS. @danikd mi s těmi přestavbami hodně pomohl.

 

Poslední věcí na mém seznamu úkolů je dovybavení FL rádia.

 

Kdybyste mě mohli nasměrovat správným směrem, byl bych vám opravdu vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...