Přejít na obsah

rucni brzda nedrzi nahore


jacob111cz

Doporučené příspěvky

zdravim....kdyz zatahnu rucni brzu tak se to vubec nezacvakava do tech zoubku tudiz spadne zase dolu...ale kdyz parkrat zmacknu tlacitko te brzdy v horni pozici a trefim se zrovna mezi zuby tak to zaskoci....nevite nekdo jestli to je tim kolikem co se da s rucky vytanout zatazenim za ten cudl a nebo se to musi cele rozdelat???

jinak je to octa 97 1.6 mpi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
zdravim....kdyz zatahnu rucni brzu tak se to vubec nezacvakava do tech zoubku tudiz spadne zase dolu...ale kdyz parkrat zmacknu tlacitko te brzdy v horni pozici a trefim se zrovna mezi zuby tak to zaskoci....nevite nekdo jestli to je tim kolikem co se da s rucky vytanout zatazenim za ten cudl a nebo se to musi cele rozdelat???

jinak je to octa 97 1.6 mpi

Ahoj

koukam ze ti nikdo neporadil, chci se te zeptat jak jsi tu zavadu odstranil.Dnes se mi stalo totez nastesti na benzine prijedu ke stojanu zatahnu a hle ona se nechce zacvaknout.

Nastesti se da velmi rychle sundat kryti takze jsem zavadu nasel rychle, aretacni zobacek co cvaka pres zuby se volne pohyboval.

Takze momentalne mam napul stahnute okrytovani abych kdyz potrebuji zabrzdit zatahnu rucku a zobacek zaaretuji rucne.

Hledal jsem na foru ale nikde nic jen tvuj post bez odpovedi.

Dle meho vyskocilo perko ale nevim kde tam presne je, jak je velke a kolik kostuje.

Plss kdyby nahodou vedel i nekdo jinej budu rad za pomoc.

1.6 55kw 97r.v GLX - DE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca 14 dní zpátky jsem něco takového řešil na š105, nevim jak je to na oktuli, ještě jsem to nerozebíral, ale čudlík na brzdě je u š105 spojenej s táhlem k západce a to celý je na pružince, která je na táhlu ... upadl čudl, terej tam byl našroubovanej na táhlu a pak to nefungovalo, stačilo čudl našroubovat. Jak na oktuli nevim, ale řekl bych že princip bude stejnej ... Hodně štěstí při opravě ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...