Přejít na obsah

Dlhsie zohrievanie motora


juri23

Doporučené příspěvky


Ahojte!
Mam pocit ze ohrievanie chladiacej kvapaliny mi trva o nieco dlhsie ako to bolo zvycajte..... mam webasto a standartne mi stacilo pri vypnutom motore cca 10min prevadzky webasta, aby ukazovatel teploty bol na prvej palicke... teraz tomu tak je cca po 20 minutach..., rovnako tak mam pocit, ze to dlhsie trva aj pri prvej jazde bez webasta. Viem, ze O3 ma 4 chladiace okruhy a rozne spatne ventily.... tak ma napada ci to nemoze robit nejaky spatny ventil, ktory prepusta chladiacku do nejakeho ineho okruhu a ohrev trva dlhsie...

vodna pumpa je ma cca 20K km. /clonka by mala byt ok, a ak by aj bola pridreta tak sa mi zda, ze pridreta ostava prave v polohe zavretych lopatiek co by nemalo sposobovat pomaly ohrev chladiacky/

alebo by to mohol robit termostat? ale ked sa motor zohreje teplota drzi na 90C bez kolisania....

vdaka za rady

11.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...