Přejít na obsah

1.8 20V - 92kW - ztrata vykonu,cukani


PET007

Doporučené příspěvky

Zdravim, muj problem s timdle motorem je, ze se proste ztratil vykon, po pridani plynu (i mirnem) to cukne, pak se to nesbira a netahne, hruza. Diagnostika ukazuje pouze chybu " 0561 - Přizpůsobení složení směsi - překročena mez adaptace aditivní/multiplikativní. Nedosažena mez adaptace aditiv./multiplikat"

Co to je nevim. Kazdopadne vaha vzduchu ukazuje pri volnobehu i za jizdy hodnoty v mezich, pouze u lambda regulace pri volnobehu je to mimo meze, takze se chystam koupit novou lambdu. Dal jsem zkousel jestli tlaci cerpadlo, to bylo ok. Pak sem zkousel tesnost sani, tez ok. Skrtici klapka vycistena a promerena, odpor se krasne meni presne podle navodu. Takze jedine si myslim, ze ta lambada pripadne jestli neni nejak poskozenej jeden vstrik.ventil a slo by tam proste malo benzinu a podle ty lambdy by se to snazilo doregulovat ale proste to uz nedozene. Na druhou stranu svicky vypadaj vsechny stejne, zkousel sem i jinej zapal. modul. Do Skodovky se mi s tim zatim jet nechce, viz nekdo jak psal nova RJ za 18kkc a zbytecne ://

Nemel jste s tim nekdo podobnej problem, resp. stejnou chybu ?? Diky moc.

Doplneno: tak sem zkusil i vstriky a strikaj krasne pravidelne z obou direk vsechny 4.

Editováno: , autor: PET007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sevas ja som mal podobny problem.

zacalo to zrazu netahalo ked som pridal a sekalo, islo mi cca 20km a potom uz vobec.

chyba:benzinove cerpadlo 10litrov hm

potesilo

klop klop ale uz tahaa jak besna xexe

kolegovi to tiez trhalo ale jemu pomohlo len vycistenie kontakov na elektrike ktovie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, je pěkný že jsi prošel dost věcí. Skus někde změřit tlak paliva ve vstřikovací trubici a výkon čerpadla. Může to bejt jen špatně natlačený palivo a pak motor jede blbě. Nebo čerpadlo není schopné doplňovat trubici dost rychle a zase to jede blbě. Jo a když jsi čistil tu klapku, dělal jsi taky adaptační hodnoty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerpadlo dava presne kolik ma, to sem zkousel. Ale pri zkouseni vstriku se mi zdalo, ze na 3bary to neni az takovej proud, ale tezko rict, jak to ma vypadat od oka. Takze presne jak rikas, jeste jestli je tam spravnej tlak, coz hned tak nezkusim, pac musim nekde sehnat tecko s budikem, pripadne jinej regulator tlaku.

Adaptaci klapky sem pres VAGcom delal, to se zda byt ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...