Přejít na obsah

Originální centrál


Milos

Doporučené příspěvky

Mám originální centrál s dodatečně montovaným origo DO, poslední dobou se mi stává že při uzamknutí, at už klíčem nebo DO nebliká kontrolka bezpečnostního uzamčení u řidiče, pak stačí auto znovu odemknout a zamknout a vše je v pořádku. Jinak jsem si všimnuk že když dioda nebliká nejsou zamčeny pravé zadní dveře, ostatní ano. Tahle situace nastane v intervalu tak zpravidla 1x za 50 zamknutí a nebo víc i mín. Je to nepravidelné. Jinak centrál funguje tak jak má? Netušíte čím to může být problém? Díky B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak věci se zatím časem vyřešili samotný, centrál dostal rozum a začal sám fugovat tak jak má....už tři neděle je to v pořádku, sice tam to před tím bylo zvláštní, ale měnit v zadu celej ten novej zámek za 4 tis. je asi zbytečný když to běhá normálně. Holt si to akorád musím dohlídnout...ale vypadá to že to bude dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Já jsem opravoval kamarádovi podobný případ. Ale nevím, zda budeš mít taky takový problém. Mu se pak dveře nezavíraly vůbec. Sundal jsem tapecák a zjistil jsem, že je povolený táhlo od čudlíku, který běhá ve dveřích a nějak tam bránil motůrku, aby uzamknul dveře. Vše jsem dal do původní polohy, dotáhnul a chodí to jak má. ALe nevím, zda budeš mít taky tenhle případ. Zkus a uvidíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mám podobný problém se zadními dveřmi. Když chci zamknout zevnitř čudlíkem na madle, tak se zamknou a hned zase odemknou. :aggressive: Dálkou (comfort) jdou normálně zamknout a odemknout, stropní světlo se jimi rozsvítí, takže spínač funguje. Je teda předělaný na klasiku, protože už dřív odešel ten mikrospínač. Tušíte co by to mohlo být? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Měl jsem na jaře to samé. Kompletně jsem rozhodil dveře a byl to studeňák v zámku. ( v zadních dveřích za řidičem u řidiče klasika zničenej mikrospínač v zámku) Kablík v tišťáku prostě nebyl dobře připájenej. Fábie na to nějak trpěli. Lehká oprava. Ale třkrát jsem rozebral dveře než jsem na to přišel prevít jeden. Více je v tématu o mikrospínači v zámku. Ale ja tam hafo stánek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Měl jsem na jaře to samé. Kompletně jsem rozhodil dveře a byl to studeňák v zámku. ( v zadních dveřích za řidičem u řidiče klasika zničenej mikrospínač v zámku) Kablík v tišťáku prostě nebyl dobře připájenej. Fábie na to nějak trpěli. Lehká oprava. Ale třkrát jsem rozebral dveře než jsem na to přišel prevít jeden. Více je v tématu o mikrospínači v zámku. Ale ja tam hafo stánek.

Taky se mi nepravidelně nezamikaly-neodemikaly zadní dveře.Závadu dělal motor zámku.Rozabrat,vyčistit komutátor,připružit uhlíky a složit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...