Přejít na obsah

Cvakání střešního okna S3 hatchback nový 5/2023


solim

Doporučené příspěvky

U nového S3 5/2023 mi asi po týdnu ježdění začalo nepříjemně cvakat střešní okno pro přejezdu nerovnosti. Aktualne najeto 3tis.km. Namazáním silikonovým olejem gumoveho těsnění okolo okna , kam dosáhnu, velmi ztichne, ale vydrží to asi týden a pako znovu.

Nemáte prosím někdo radu, co by pomohlo na delší dobu? V seevise mi po tel.rekli, že je to na týden nechat auto u nich, což se mi nechce.

Děkuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se při otevřeném okně, zvenku, zda není někde prasklý plastový rám okna, my jsme ho měli prasklý téměř uprostřed vepředu, prasklina vypadala jako obtisk spoje lisovací formy, po stlačení se objevila drobná škvírka, výměna na záruku, dle servisu pp. chybná montáž ve výrobě nebo vada materiálu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Auto je na týden v Auto Styl P5, snad se jim pazvuky podaří odstranit. Jinak samotná funkce střešního okna je opravdu výborná, to se musí uznat, přes všechny kritiky. Prosvětlení interiéru a hlavně cirkulace čerstvého vzduchu v kombinaci s klimou je moc příjemná..

O výsledku odstranění pazvuků, budu informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Opraveno, Auto Styl P5 si poradil, zatím je klid, bez pazvuků. Okno bylo celé venku,  ale více detailů nemám, co s tím přesně udělali. Jen, že se celé utahovalo a mazalo...

Snad to nějakou chvíli vydrží, servis vřele doporučuji, super přístup.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...