Přejít na obsah

Zápach nafty od výfuku


23peter56

Doporučené příspěvky

Čau všetci, mám problém so zápachom nafty od výfuku pri naštartovanom aute či už za studena alebo aj po zahriatí. Motorizácia 2011, 2.0tdi 125kw 4x4. Proste keď auto stojí cítiť hnusný smrad nafty. Koncovky výfuku sú čierne a po pridaní plynu ide trochu dymu. Začalo to už dávnejšie ale len výnimočne. No teraz ten zápach vnímam takmer denne. Tankujem len Shell/benzina/omv a dolievam aditivum. Viete mi niekto poradiť čo by mohlo byť zle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soft je origo bo si to koupil s NĚČIM nahranym ? kolik maš % PDF ? je to individualní mě třeba řekl kámoš na emisích hned po najetí , že pozná nosem že tam taky leju ADITIVUM , takže za timhle to nepujde , spíš je divný že ti to kouří - taky otázka co je trochu dýmu
pokud je to orig soft a seš o tom přesvědčenej , tak bych spustil vypalování PDF přes VAG a jel to project at vidíš jak padaj % .... asi bych to tim uzavřel ..... 

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...