Přejít na obsah

Aktualizace softwaru 330


Doporučené příspěvky

Ahoj, jak jsi zjistil, že ti přišel update? Na infotainmentu se ti objevilo tlačítko pro instalaci? Jaký máš rok výroby?

 

Byl jsem zrovna v servisu, mám 9/2022. Servisní technik mi říkal, že někdy začátkem února vyšel nějaký nový update řídící jednotky, ale že by se měl nainstalovat over the air. Ale zatím se mi nic neobjevilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnou konfiguraci jako ty, vč. data výroby a též se mi zatím nic neobjevilo... Ale dost mne to zajímá, už jsem psal o aktualizaci sw v jiném vlákně.... A servis ŠA s tím nechtěl nic mít, takže pokud je to over the air, bylo by to fajn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicmene prvni ceho jsem si po aktualizaci vsiml je, ze mi zmizely nainstalovane aplikace PayToPark a PayToFuel a v obchodu nejsou. V oznamenich sice mam ze jsou k dispozici ale kdyz na to kliknu tak me to hodi do obchodu, kde ale nejsou. Takze aktualizace me pripravila o tyto dve apky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicmene dalsi pakarna po aktualizaci. Pokud mam na mobilu a na usb stejna alba, tak se mi zdvoji v Moje Hudba v kazdem takovem albu pisnicky. Proste jsou tam jak z mobilu tak z usb a album se tak vlastne prehraje 2x. Ten hudebni prehravac je tak zprasenej az to neni hezky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám také SW 0306 a stejné číslo i u HW, ale teď jsem si všimnul, že @Mitizmu se to aktualizovalo z 0324... Takže je možné, že ten SW 0324 obsahoval nějaké podstatné chyby, které tím upgradem řešili...  Pro mne je ovšem nejdůležitější ta informace, že to nemusí dělat je servis ŠA, ale že to jde i jako OTA, pokud tedy SW inženýři ve škodovce usoudí, že by nebylo špatné SW 0306 také aktualizovat.. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám stále 324 a na podpoře mi napsali, že je update pro vozidla uvolňován postupně a pro všechna vozidla bude k dispozici až v následujících týdnech.

 

Nejpve se musí udělat update na 308, aby se mohlo updatovat na vyšší verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

330zaktualizován a pak přišla další aktualizace, která ale číslemv Info o szstému,nehla.

 

Vylepšené rozhraní

Odstranění drobných bugů

Aktualizace textů a popisků

Opravy při akci Registrace

Opravy v Aplikace a služby

Nově v Background System Service - aktualizace aplikací lze potvrzovat i za jízdy

 

 

image.thumb.jpeg.9c9a134aea5691e023558e6e67e84d4d.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 5. 4. 2024 na 21:06, ZoBer napsal:

U mna aktualizacia vyriesila casto sa opakujucu hlasku o docasne nedostupnej kamere parkovacieho systemu. 

to se mi stava, pokud neni poradne dobouchnutej kufr... auto teda 2 mesice stary, ale s kufrem musim praskat poradne. Snad se ty gumovy dorazy, po stranach, trochu zmackou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, petr1402 napsal:

U me nedobehla aktualizace e-shopu a nějak se to kouslo, ze musím do servisu

Ahoj, u mě se taky už 3 dny aktualizuje Pay to Park. Je to divný, nejdřív to psalo, že za jízdy nelze aplikace aktualizovat, pak tam proběhla nějaká aktualizace, že to za jízdy už půjde a teď tohle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
On 4/5/2024 at 9:45 PM, proforko said:

Zaujímavé, to s kamerou sa mi nikdy nestalo.

S USB bol aký presne problém prosím?

USB kluc, ktory pred aktualizaciou fungoval bez problemu, sa teraz casto vobec nenacita a nezobrazi v systeme infotainmentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...