Přejít na obsah

Svítící mlhovka


DKx

Doporučené příspěvky

Ahoj,

stává se mi, že když mi svítí žárovka brzdy či zpátečky, tak mi svítí i kontrolka mlhovky - tzn. asi mi někde něco s zadním levým světlem zkratuje. Někde asi zateklo či jsem někde nějak přizkřípl dráty, nemáte tip, čím by to mohlo být ?

Mám na žárovce zpátečky připíchnuté napájení parkovacích senzorů, ale to snad nemůže mít vliv .. zvlášť u brzdy.

Nedávno jsem i měl sundaný kryt prahu, takže že bych to opětovně přizkřípl na stejném místě, to je málo pravděpodobné .. navíc je to svazek jak kráva.

Radou může být to, že předchozí majitel si po domácku dodělával hagusy, odřezal na střeše kus té těsnící gumy a navrtal díry do střechy. Té těsnící gumy (resp. lišty s gumami) odřezal ale více, a tak tam může dle mě zatékat.

Už jsem si na to koupil černý silikon, ale jsem mrcha líná, a stále jsem to nezalepil, trochu se i bojím, že je-li tam akvárko, tak nevyschne, když to zalepím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už tu bylo kdysi dávno

zkus hledat

co tažný??? není v zásuvce voda ?

nebo vypálená svorkovnice od světel a po zpáleným (uhlík) prochází nějakej zbyt. proud

Zkusím pohledat, ale najít to bude kumšt.

Takžné nemám, jedině, že by byla od série nějaká příprava, nevím.

Svorkovnici nevím kterou myslíš, ale jinak se to světlo chová korektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové, bylo to tím.

Ačkoliv to bylo korektně přitáhnuté, nijak nezoxidované ani nezrezlé, tak rozebrání, obroušení a poskládání pomohlo.

Další variantou mohlo být to, že já mám tu krabičku parkovacích senzorů v levé kapse na zemi, protože se dávno odlepila, a jak jsem si všiml, jsou tam odvodňovací kanálky, takže teoreticky se tam mohla dostat voda a zůstat v konektoru (ten jsem také odpojil - připojil). Už jsem to raději pochybně zavěsil, pak to někam přišroubuju, už moc zima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...